Reklama

Zespół weselny i DJ na jednym weselu. Czy warto?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Jedną z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każda młoda para planująca swój ślub i wesele, jest wybór wykonawców odpowiedzialnych za oprawę muzyczną.

Nowożeńcy najczęściej biorą pod uwagę dwie opcje – są nimi zespoły weselne i DJ na wesele. Podjęcie decyzji jest jednak o tyle trudne, że możemy pragnąć zarówno muzyki granej na żywo, jak i profesjonalnego wodzireja z prawdziwego zdarzenia. Okazuje się, że oba te rozwiązania można z powodzeniem łączyć ze sobą na jednym weselu, na co decyduje się coraz więcej młodych par. Sprawdźmy, dlaczego warto pójść w ich ślady!

Czym zespoły weselne różnią się od DJ-a?

Najważniejszym atutem zespołów weselnych jest muzyka grana na żywo. Jest to najbardziej tradycyjne, sprawdzone i lubiane w Polsce rozwiązanie, które od lat niepodzielnie króluje na polskich weselach. Muzykę graną na żywo lubią i doceniają zarówno ludzie młodzi, wychowani w świecie nowoczesnych technologii, jak i ich rodzice i dziadkowie, którzy często nie wyobrażają sobie udanego wesela bez tańców i szaleństw przy akompaniamencie prawdziwych instrumentów.

DJ z kolei oferuje dobrze wszystkim znane i lubiane przeboje w oryginalnym brzmieniu, co w szczególności doceniają osoby sentymentalnie związane z konkretnymi utworami. Jako że cała oprawa muzyczna płynie z płyt lub komputera, nie zdarzają się pomyłki, fałszowanie czy inne muzyczne „wpadki”, nieodłącznie związane z wykonywaniem muzyki na żywo. DJ jest także szczególnie ceniony za swoje umiejętności w zakresie prowadzenia imprez okolicznościowych – dysponuje bowiem profesjonalnymi umiejętnościami, dzięki którym każdy gość może liczyć na świetną zabawę, a nowożeńcy na przebieg całej imprezy zgodnie z ich oczekiwaniami i planem.

Czy można łączyć zespoły weselne z DJ-em na jednej imprezie?

Jak widać, zarówno DJ na wesele, jak i kapele weselne posiadają swoje unikalne zalety. Sprawa jest prosta, jeśli wiemy, która z tych opcji będzie dla nas najlepsza. W sytuacji, kiedy natomiast zależy nam zarówno na muzyce granej na żywo, jak i na profesjonalnym poprowadzeniu imprezy, a dodatkowo chcielibyśmy mieć także idealnie dopasowany repertuar muzyczny, oparty na mniej znanych utworach, sytuacja nieco się komplikuje. Na ten problem istnieje jednak rozwiązanie! Możemy zatrudnić dwóch wykonawców – zespół weselny i DJ-a, którzy wspólnie zadbają o nadanie naszej zabawie weselnej niepowtarzalnego, ściśle dostosowanego do naszych potrzeb charakteru.

Połączenie zespołu weselnego i DJ-a oferuje sporo korzyści. Przede wszystkim, takie rozwiązanie zapewni gościom pełną różnorodność muzyczną oraz zaoferuje coś dobrego zarówno dla miłośników muzyki na żywo, jak i oryginalnych brzmień znanych przebojów. W czasie wesela, na którym występuje zarówno DJ na wesele, jak i kapela, nie będzie także dłuższych przestojów – kiedy zespół będzie odpoczywał, zastąpi go bowiem DJ i odwrotnie. Goście zyskają także możliwość zamawiania utworów i dedykowania ich najbliższym, co umożliwi DJ na wesele, z kolei zespół weselny nada dobrze wszystkim znanym utworom zupełnie nowego wydźwięku, przedstawiając je w nowej, oryginalnej interpretacji.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE