Reklama

Żuraw warsztatowy

Opublikowano:
Autor:

Żuraw warsztatowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Kilka słów o żurawiach warsztatowych. Znajomość ich specyfikacji pozwoli Ci wybrać najlepszy sprzęt do Twojego zakładuZagadnienie transportu bliskiego od wielu lat budzi duże zainteresowanie wśród wszystkich przedsiębiorców, których działanie koncentruje się na produkcji przemysłowej oraz logistyce. W tej dziedzinie co rusz pojawiają się innowacyjne rozwiązania, które w zamierzeniu inżynierów mają zwiększyć całkowitą wydajność w inwestujących w nie zakładach. Z merytoryczną pomocą ekspertów reprezentujących przedsiębiorstwo HAK przybliżymy aktualną sytuację na tym dynamicznie zmieniającym się rynku.

Odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy stanowi klucz do uzyskania maksymalnej efektywności

Sama specyfikacja techniczna niewiele powie komuś, kto nie ma odpowiedniego doświadczenia i rozeznania. Dlatego na początek, w ramach wprowadzenia, najbardziej podstawowe kwestie. Doświadczeni specjaliści z branży rozróżniają 4 główne rodzaje żurawi warsztatowych: żurawie słupowe, żurawie przyścienne, manipulatory oraz żurawie specjalne.

Żurawie słupowe podzielić można na 3 typy: pełnoobrotowe, wspornikowe oraz żurawie z odciągiem. Żurawie wspornikowe oraz z odciągiem wytwarzane są również w grupie żurawi przyściennych. Każdy z nich posiada charakterystyczną konstrukcję oraz zakres możliwości – nazwy powinny mówić same za siebie. I tak żuraw warsztatowy słupowy ma wysięgnik zamocowany na solidnym, mocno osadzonym w podłożu słupie, żuraw przyścienny montuje się na elementach konstrukcyjnych hali, a manipulatory wyróżniają się wielostopniową, łamaną konstrukcją ramienia. Dzięki temu operatorowi łatwiej precyzyjnie przenosić ładunki.

Żaden żuraw warsztatowy z katalogu nie spełnia Twoich wymagań? Zamów konstrukcję na specjalne życzenie!

Trzeba mieć na uwadze, że producenci zaawansowanego osprzętu nie są w stanie z góry przewidzieć wszystkich warunków i okoliczności użytkowania urządzeń. W związku z tym pozostawiają sobie furtkę w postaci kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień. Przedstawiciele polskiej firmy Przedsiębiorstwo HAK, działającej w branży technologii przemysłowych od ponad 30 lat, rekomendują to rozwiązanie wszystkim przedsiębiorcom, którzy mają wyjątkowe wymagania. Zapewnienie właściwego zestawu funkcjonalności przez profesjonalny zespół inżynierów to we współczesnych realiach jedyne rozsądne wyjście. Dedykowany konkretnym potrzebom sprzęt przyniesie znacznie więcej korzyści niż modyfikowanie i dostosowywanie katalogowych modeli. Dopracowanie żurawia warsztatowego w najmniejszych szczegółach gwarantuje, że będzie wykonywał określone zadania z maksymalną precyzją i niezawodnością. A to przecież dwa najważniejsze atrybuty, jakich należy oczekiwać po urządzeniach tej klasy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE