Reklama

Reklama

Coś pięknego! Zobaczcie zdjęcia z Light Move Festival 2022 w Łodzi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódzkie Trójwymiarowe mapingi, projekcje, instalacje świetlne, iluminacje łódzkich kamienic i niesamowite przystanki muzyczne w ramach Light Move Festival 2022 w Łodzi. Impreza wystartowała w piątek 23 września i potrwa do niedzieli. Musicie obejrzeć zdjęcia z tego niesamowitego wydarzenia!

Reklama

Light Move Festival 2022

Weekend 23-25 września rozpoczął się z wielkim przytupem od kolejnej edycji festiwalu światła. Miasto zmieniło się w magiczne miejsce. Nad głowami przechodniów powiewają świetliste błyski, architektoniczne detale wydobyte za sprawą animacji, widowiskowe mappingi, oplatające roślinnością okazałe budynki.

Najpiękniejsze atrakcje w Łodzi które musisz odwiedzić!

Jedną z piękniejszych animacji wyświetlanej na elewacji jest ta o nazwie "Aura". To dekoracyjne formy neorenesansu francuskiego, odmienione animacją w formie malowania światłem. Autorzy zainspirowali się zjawiskiem "aury", polegającej na obserwacji niematerialnych kolorów oraz kształtów, otaczających ludzi i przedmioty. Według osób deklarujących, że posiadają taką umiejętność, rozmiary i kolory mają świadczyć o odczuwanych emocjach, stanie duchowym, a nawet zdrowiu i witalności badanej osoby. Animacja pokazuje magiczne barwy, które otaczają nas każdego dnia. 

Dekoracyjne formy neorenesansu francuskiego odmienione animacją w formie malowania światłem.

Dekoracyjne formy neorenesansu francuskiego odmienione animacją w formie malowania światłem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy