Reklama

Reklama

Koszmar młodej dziewczyny. Zwabił ją do siebie, bił i gwałcił przez kilkanaście dni

Opublikowano: czw, 23 wrz 2021 10:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódzkie O dramatycznym zdarzeniu informuje Policja Województwa Łódzkiego. W jednej z miejscowości w naszym regionie 28-letni mężczyzna podstępem zwabił do siebie 22-letnią kobietę, a następnie przez kilkanaście dni gwałcił ją i stosował wobec niej przemoc.

Reklama

9 września dyżurny opoczyńskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że 22-letnia kobieta przez kilkanaście dni była siłą przetrzymywana przez swojego byłego partnera. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia do pracy przystąpili policjanci wydziału kryminalnego i dochodzeniowo- śledczego opoczyńskiej policji. Wszystkie czynności jakie policjanci realizowali nadzorowane były przez opoczyńską prokuraturę.

Skrupulatnie zebrane dowody, ustalenia pozwoliły na zatrzymanie i przedstawienie zarzutów karnych 28-letniemu mieszkańcowi powiatu opoczyńskiego.

- Policjanci ustalili, że 28-latek podstępem zwabił swoją byłą partnerkę do mieszkania, w którym przez kolejne kilkanaście dni krzywdził ją, bił i przetrzymywał wbrew jej woli. Był bardzo agresywny wobec swojej ofiary, stosował przemoc, zmuszał do określonego zachowania, wielokrotnie zgwałcił - relacjonuje asp.szt. Barbara Stępień.

Dopiero po kilkunastu dniach, 22-latka wykorzystując chwilową nieuwagę oprawcy uciekła z jego mieszkania. Policjanci, którzy pracowali nad sprawą zebrali dowody, które pozwoliły prokuratorowi na postawienie 28-latkowi zarzutów karnych dotyczących m.in. zgwałcenia, bezprawnego pozbawienia wolności, oraz udzielania substancji psychoaktywnych. Mężczyźnie grozi 12 lat pozbawienia wolności. Musi się on jednak liczyć z możliwością podwyższenia kary, ponieważ przestępstwa których się dopuścił popełnił w warunkach recydywy. Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzić opczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)