Reklama

Reklama

Popłynął kajakiem z Krośniewic do Kutna! Śmiałkiem dyrektor gminnej instytucji [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dla chcącego nic trudnego! Dyrektor jednej z instytucji gminnych przepłynął kajakiem Miłonkę, pokonując odcinek z Krośniewic do Kutna. O wydarzeniu donosi burmistrz Katarzyna Erdman.

Reklama

Śmiałkiem okazuje sie dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach - Rafał Tomczyk. O jego wyczynie w mediach społecznościowych informuje burmistrz Krośniewic. 

Rafał Tomczyk objął stanowisko dyrektora GCKSiR w ubiegłym roku. Jak możemy o nim przeczytać na stronie urzędu - to człowiek wielu działań dotyczących zarówno kultury, sportu jak i turystyki. Z pochodzenia łodzianin. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego (wydział nauk o wychowaniu, kierunek - pedagogika, specjalność – wychowanie muzyczne). 

W przeszłości pracował w Bałuckim Ośrodku Kultury w Łodzi oraz w Ośrodku Muzycznym Łódzkiego Domu Kultury. Przez wiele lat zajmował się edukacją muzyczną dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz pedagogiką gitarową. Jest konferansjerem estradowym, autorem i kompozytorem piosenek dla dzieci, liderem zespołu 4dladzieci, z którym nagrał 3 płyty dostępne na ogólnopolskim rynku muzycznym.  

Jego piosenki wykorzystywane są w całym kraju i wielokrotnie gościły na antenach radiowych i telewizyjnych.. Przeszedł wszystkie pasma górskie w Polsce zdobywając w 2002 roku tzw. Koronę Gór Polskich. Od 20 lat jest pasjonatem kajakarstwa turystycznego, autorem przewodników i opracowań z zakresu turystyki kajakowej i rowerowej. W kajaku przepłynął ponad 11.000 kilometrów na ponad 100 szlakach wodnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy