Reklama

Leroy Merlin, czyli nowe miejsce na mapie Kutna.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Leroy Merlin, czyli nowe miejsce na mapie Kutna. - Zdjęcie główne

Radosław Głowacki, Dyrektor sklepu Leroy Merlin w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Uznana sieć sklepów budowlano - remontowych rozpoczęła prace nad otwarciem kolejnego obiektu. Leroy Merlin Kutno będzie kolejnym miejscem na mapie Polski, w którym stworzymy nowe miejsca pracy i umożliwimy mieszkańcom dostęp do wyjątkowej oferty produktów oraz dla usług dla domu i ogrodu.

Uznana sieć sklepów budowlano - remontowych rozpoczęła prace nad otwarciem kolejnego obiektu. Leroy Merlin Kutno będzie kolejnym miejscem na mapie Polski, w którym stworzymy nowe miejsca pracy i umożliwimy mieszkańcom dostęp do wyjątkowej oferty produktów oraz dla usług dla domu i ogrodu.

Taka wielomilionowa inwestycja to niebywała szansa zarówno dla osób planujących remont, jak i dla tych, którzy szukają stabilnego zatrudnienia. Chcieliśmy dowiedzieć się na ten temat więcej, dlatego zaprosiliśmy do rozmowy Radosława Głowackiego, Dyrektora sklepu Leroy Merlin w Kutnie.

 

Podzielisz się z nami informacjami, jak zaczęła się Twoja przygoda z Leroy Merlin? 

Objęcie roli osoby odpowiedzialnej za taki projekt wiąże się z pewnymi zasadami, a przede wszystkim – wymaga doświadczenia i właściwego przygotowania. Nie inaczej było w moim przypadku.

Z Leroy Merlin jestem związany od przeszło 6 lat. Swoją przygodę rozpocząłem w sklepie w Pile, a pierwszym stanowiskiem, jakie objąłem był Dyrektor Sklepu. Można więc powiedzieć, że miałem trochę “z górki”.

Pozwól, że przez chwilę podyskutujemy “co by było, gdyby...”. Jeśli stanąłbyś przed wyborem “zatrudnić się w Leroy Merlin jeszcze raz”. Jaka byłaby Twoja decyzja?

Absolutnie i bez żadnego wahania - zatrudniłbym się jeszcze raz. Przez 6 lat pracy w Leroy Merlin nie nudziłem się ani przez moment. Każdy dzień przynosił i nadal przynosi mnóstwo wyzwań i jeszcze więcej okazji do zadowolenia i satysfakcji. Przez ten czas współpracowałem z niezwykłymi ludźmi, pełnymi pasji i pozytywnej energii, którzy nie bali się wyzwań i lubili to, co robią. Chciałbym, aby taki zespół niebawem pojawił się również w Leroy Merlin w Kutnie.

Na jakim etapie jest budowa sklepu i czym zaskoczy klientów, którzy już wkrótce zrobią w nim zakupy?

Na ten moment wszystkie prace budowlane przebiegają zgodnie z planem. Gdy już dobiegną końca - jestem przekonany, że nasi klienci docenią nie tylko bogaty wybór produktów i usług, ale także wysoki standard komfortu zakupów.

Wraz z zespołem dołożę wszelkich starań, aby Leroy Merlin w Kutnie stało się miejscem, w którym klienci będą mogli spełnić swoje marzenia o posiadaniu wyjątkowych domów i ogrodów.

Powstanie sklepu łączy w sobie interesy 2 grup. Z jednej strony – jest to świetna wiadomość dla osób poszukujących sprawdzonego asortymentu budowlanego. Z drugiej natomiast - to również doskonałe wieści dla tych, którzy poszukują pracodawcy, który zapewni im stałe i bezpieczne zatrudnienie. Jakich ludzi najchętniej przyjąłbyś do swojego zespołu?

Wierzę, że atmosfera danego miejsca zależy od osób, które w nim pracują. Właśnie dlatego zależy mi na tym, aby mój zespół składał się z ludzi otwartych, komunikatywnych, uśmiechniętych, otwartych na nowe wyzwania, a przede wszystkim - lubiących pracę z innymi.

Praca w Leroy Merlin to nie tylko wymagania, ale także cały pakiet bardzo atrakcyjnych korzyści. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co nowy sklep w Kutnie ma do zaoferowania swoim pracownikom?  

Podstawowym elementem jest stabilne zatrudnienie - w oparciu o umowę o pracę. Do tego, każdy z pracowników otrzymuje służbowy smartfon (z możliwością wykorzystywania telefonu także w celach prywatnych), premie kwartalne, darmową opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie.

Na uwagę zasługują także benefity, w tym: akcjonariat pracowniczy, dzięki któremu każdy pracownik może stać się współwłaścicielem firmy i oszczędzać na przyszłość, a także jasna ścieżka rozwoju zawodowego. Osoby, które chcą pozytywnie wpływać na najbliższe otoczenie, mogą włączyć się do działań Fundacji Leroy Merlin w ramach wolontariatu pracowniczego.

Gdzie możemy znaleźć ogłoszenia o pracę? Jakie dokumenty trzeba przesłać, aby wziąć udział w rekrutacji i zwiększyć swoje szanse na przyjęcie? 

W nowym sklepie w Kutnie stabilne zatrudnienie znajdzie około 100 pracowników. Aktualne ogłoszenia o pracę są dostępne na stronie www.kariera.leroymerlin.pl. Wystarczy wejść i zaaplikować na dane stanowisko. Kolejny etap to spotkanie online z pracownikiem działu rekrutacji, a ostatni - spotkanie z bezpośrednim przełożonym.

Wróćmy jeszcze na chwilę do tematu otwarcia nowego obiektu. Czy jesteś w stanie wskazać jedną rzecz, która Cię zaskoczyła i była lub nadal stanowi największe wyzwanie? 

Zdecydowanie jest to sprostanie oczekiwaniom klientów i pracowników. Nie mam na myśli jedynie wybudowania samego obiektu. Stworzenie miejsca, które będzie chciało się odwiedzać oraz takiego, w którym będzie panowała dobra atmosfera pracy - to jest nasz cel!.

Rekrutacje rozpoczęliśmy już w styczniu, więc od tego momentu cały czas poznaję nowych ludzi, z którymi będę miał okazję współpracować. Są to osoby z różnych pokoleń, które mają różne oczekiwania względem pracodawcy. Moim zadaniem jest zapewnienie im takich warunków, aby każdy z nich miał realny wpływ na to, jak wygląda jego dzień pracy, mógł realizować swoje pomysły, a także rozwijać swój potencjał.

Bardzo dziękujemy, że poświęciłeś swój czas, aby przekazać nam tyle istotnych informacji. Czy na koniec zechcesz dodać coś od siebie?

Ja również bardzo dziękuję. A korzystając z okazji chciałbym podkreślić, że w Leroy Merlin pracujemy nad tym, aby zagwarantować naszym klientom jak najlepszy standard robienia zakupów.

Rozmawiamy z lokalnymi społecznościami, a także wsłuchujemy się w opinie i spostrzeżenia naszego otoczenia. Dzięki tak pozyskanej wiedzy kształtujemy naszą ofertę - dopasowując się jak najlepiej do lokalnych oczekiwań.

Chcesz także dzielić się swoją pasją i zdobywać doświadczenie w zgranym zespole? 

Dołącz do Leroy Merlin w Kutnie. Już dziś aplikuj na www.kariera.leroymerlin.pl

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE