Reklama

Reklama

Jarmark Wielkanocny 2021 w Łodzi. Przy pasażu Schillera stanie 50 domków handlowych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: tulodz.pl

Jarmark Wielkanocny 2021 w Łodzi. Przy pasażu Schillera stanie 50 domków handlowych - Zdjęcie główne

. | foto tulodz.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Trwają przygotowania do Jarmarku Wielkanocnego 2021 na Piotrkowskiej w Łodzi. Od 18 marca do 5 kwietnia łodzianie, mieszkańcy regionu będą mogli zaopatrzyć się w rękodzieło, ozdoby świąteczne czy regionalne wyroby spożywcze.

Reklama

50 stoisk w ramach Jarmarku Wielkanocnego w Łodzi

Jak podaje portal tulodz.pl, Przez ponad dwa tygodnie odcinek Nawrot – Tuwima będzie pełen kolorowych stoisk i wielkanocnych dekoracji. Lista wystawców jest długa, a ich asortyment urozmaicają nie tylko oryginalne rodzime produkty, jakie jeszcze wcześniej nie znalazły się w ofercie jarmarku, ale też bardziej egzotyczne towary i smakołyki.

Jarmark Wielkanocny 2021 w Łodzi w reżimie sanitarnym

Aby uniknąć gromadzenia się osób na terenie jarmarku, nie odbędą się żadne wydarzenia kulturalne, a stoiska zostaną rozmieszczone w odpowiednich odległościach. Jarmark będzie spełniać obowiązujące wymogi sanitarne, dzięki czemu łodzianie w bezpieczny sposób będą mogli nabyć rękodzieło, świąteczne akcesoria i wyroby, a także produkty gastronomiczne na wynos.

- Sprzedawcy oferować będą biżuterię z różnych stron Polski np. z bursztynów czy minerałów, ceramikę, ozdoby z siana, dekoracje i produkty z lawendy – mówi Justyna Kleser, organizator jarmarku. - Nie zabraknie rozmaitości na wielkanocny stół, poczynając od obrusów i serwet, przez dekoracje świąteczne i świece, a kończąc na regionalnych wyrobach, wędlinach, ciastach, miodach i, co najważniejsze podczas Wielkanocy, ekologicznych jajach. Dla amatorów słodkości przygotowujemy stoiska z piernikami, cukierkami i lizakami, a dla dorosłych klientów regionalne napoje.

- Poza tradycyjnymi świątecznymi produktami na jarmarku zaprezentują się wystawcy z produktami spożywczymi z różnych stron świata m.in. Turcji, Włoch, Węgier, Słowacji oraz rękodziełem afrykańskim, południowoamerykańskim, nepalskim czy białoruskimi dewocjonaliami. Spacer po Jarmarku umilą też serwowane smakołyki, zapiekanki, frytki belgijskie, oscypki z grilla, kurtosze, langosze, churrosy, owoce w czekoladzie czy dania z grilla - dodaje Justyna Kleser.

Wybierzecie się na jarmark? Piszcie w komentarzach?

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy