Reklama

Kłusownicy wpadli na gorącym uczynku. Gdy pojawiła się policja przyszli jak gdyby nigdy nic

Opublikowano:
Autor:

Kłusownicy wpadli na gorącym uczynku. Gdy pojawiła się policja przyszli jak gdyby nigdy nic - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Zarzuty nielegalnego połowu ryb usłyszeli dwaj mężczyźni. 76 i 43–latek kłusowali na jeziorze Białe (gm. Gostynin) i zarzucili na jeziorze 50 metrową sieć, którą zauważył jeden z wędkarzy. O wszystkim poinformował służby.

W piątkowy poranek 44-letni mężczyzna wypłynął swoją łodzią na jezioro Białe w celu łowienia ryb metodą spinningową. Po chwili zauważył sieć rybacką o długości około 50 metrów. Wędkarz bez chwili zawahania o swoim znalezisku poinformował policję oraz Społeczną Straż Rybacką w Gostyninie, która zobowiązała się do usunięcia zanurzonej w wodzie sieci.

- W trakcie działań służb na miejscu przestępstwa pojawili się kłusownicy, który postanowili zebrać swoją zdobycz. Mieli przy sobie 13 sztuk ryb. Natychmiast zostali zatrzymani i przewiezieni do gostynińskiej komendy. Sieć rybacką oraz łódkę, którą poruszali się sprawcy policjanci zabezpieczyli - mówi mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin.

Sprawcami kłusownictwa okazał się 76 i 43-letni mieszkaniec miasta Gostynina. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty nielegalnego połowu ryb. Teraz ich los leży w rękach sądu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE