Reklama

Powtórzone wybory i zmiana w Radzie Miejskiej

Opublikowano:
Autor:

Powtórzone wybory i zmiana w Radzie Miejskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region W minioną niedzielę w okręgu 7 oraz 14 w Łęczycy odbyły się powtórzone wybory do Rady Miejskiej. I nie obyło się bez zmiany w Radzie Miejskiej.

Przypomnijmy, że w okręgach 7 oraz 14 dopatrzono się nieprawidłowości przy wydawaniu kart do głosowania, co mogło mieć przełożenie na końcowy wynik wyborów. Sąd Okręgowy w Łodzi zadecydował więc, że trzeba powtórzyć cały proces.

I dzisiaj wiemy już, że o ile w okręgu nr 7 zmian nie ma i mandat wciąż sprawuje Zofia Wodzyńska (KWW Krzysztofa Urbańskiego), o tyle w okręgu nr 14 Elżbieta Gajewicz-Kubiak (KWW Dla Łęczycy, na zdjęciu z lewej), która wygrała jesienią, będzie musiała ustąpić Katarzynie Rezner Jeleńskiej (KWW Krzysztofa Urbańskiego). Przewaga tej drugiej była olbrzymia - 114 do 49 głosów.

- Chciałabym podziękować wszystkim moim wyborcom z okręgu nr 14, mieszkańcom ulic: Dominikańskiej, Poznańskiej, Kilińskiego, Przedrynku oraz Ogrodowej. Dziękuję za poparcie, nie zawiodę waszego zaufania - cieszy się nowa radna, która powinna zostać zaprzysiężona już na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

Radości nie kryje także Zofia Wodzyńska.

- Postaram się nie zawieść moich wyborców z okręgu nr 7 i działać jako radna dla dobra naszego osiedla i miasta - obiecuje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE