Reklama

Reklama

Rada nadzorcza chce odwołać prezesa, mieszkańcy chcą odwołania rady

Opublikowano: śr, 12 gru 2018 08:35
Autor:

Rada nadzorcza chce odwołać prezesa, mieszkańcy chcą odwołania rady - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region W Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wrze jak w ulu. W najbliższych dniach okaże się, czy stanowisko prezesa utrzyma Andrzej Jakubowski, jednocześnie część członków spółdzielni nosi się z zamiarem odwołania obecnej Rady Nadzorczej. Kto z tej potyczki wyjdzie zwycięsko?

Reklama

Jak się dowiadujemy, we wtorek 18 grudnia podjęta zostanie decyzja o przyszłości prezesa spółdzielni. Odwołania Andrzeja Jakubowskiego domaga się Rada Nadzorcza GSM.

Tymczasem ta sama Rada Nadzorcza donosi, że w ostatnich dniach uaktywnili się niektórzy pracownicy spółdzielni wraz z rodzinami, wprowadzając w błąd mieszkańców. Problem rozbija się o podpisy pod listami, których cel ma być nie do końca jasny. Raz chodzi o obniżenie ceny centralnego ogrzewania, innym o założenie wspólnoty mieszkaniowej, bądź odwołanie zarządu GSM.

- Przedstawiając państwu do podpisu listy i podając różne cele zbierania podpisów tak naprawdę chodzi o odwołanie dla nich niewygodnych członków Rady Nadzorczej GSM. Prosimy Państwa przed podpisaniem list o wnikliwe czytanie informacji na powyższych pismach. Decyzja należy do Państwa. Nie dajcie się oszukać i wprowadzić przez te osoby w błąd. Część osób już wycofała swoje podpisy z tych list - czytamy w oświadczeniu Rady Nadzorczej.

Czy mieszkańcy nie czytają więc treści pisma, pod którym składają podpis? Trudno powiedzieć, wiadomo jednak, że spółdzielcy dążą do zwołania walnego zgromadzenia. Jest to możliwe w przypadku zebrania podpisów w liczbie nie mniejszej niż 1/10 mieszkańców należących do spółdzielni.

Jak zakończą się wewnętrzne niesnaski w spółdzielni? Sprawę będziemy monitorować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  lokator

  drodzy spółdzielcy niestety to wasza wina zawyżone zaliczki na ogrzewanie potem duże zwroty tylko ktoś ta kasa obraca ,brak odpowiedzi na pytania , fatalna obsługa usterek wiekszosc blokow wymaga remontów a spoldzielnia zakochała się inwestycjach które nikt nire rozlicza powółd takiego stanu rady nadzorcze nie kontrolują zarządów

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  Leceważona panna nikt.

  Pracownicy spółdzielni mieszkaniowych weźcie się do roboty! Jesteście dla nas a nie odwrotnie!

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  Lokatorka

  A już się ucieszyłam...a to Gostynin niestety.

 • 3 lata temu | ocena +4 / -4

  rybka z grzybkiem

  Gdyby prezes Andrzej urządzał takie andrzejki jak to jest w Kutnie praktykowane dla rajców, miałby głowę spokojną ! Wóda i zagrycha bez miary, kto słabszy kończy pod stołem i wszystko idzie dobrym torem, związkowi leczą kaca, a zadowolenie zostaje !!!!!!!