Reklama

Ranking Perspektywy 2018 – Licea i technika z powiatu łęczyckiego mocno w dół

Opublikowano:
Autor:

Ranking Perspektywy 2018 – Licea i technika z powiatu łęczyckiego mocno w dół - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Miesięcznik „Perspektywy” ogłosił ogólnopolski ranking liceów i techników. Na tle tegorocznej listy kiepsko wypadły licea i technika z powiatu łęczyckiego. Dwa licea załapały się do rankingu wojewódzkiego, natomiast dla techników zabrakło tam miejsca.

Do rankingu ogólnopolskiego nie załapała się żadna ze szkół. W rankingu wojewódzkim najlepiej wypada I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, które zajęło 53 miejsce ze wskaźnikiem 34,53. Dla porównania – w 2017 roku placówka uplasowała się na 475 miejscu rankingu ogólnopolskiego i 40 miejscu rankingu wojewódzkiego, a wskaźnik wynosił 38,66.

Drugie z liceów – II LO Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w tym roku uplasowało się na 67 miejscu w rankingu wojewódzkim z wynikiem 29,80.

O wiele gorzej sytuacja wygląda dla techników, gdzie żadne nie załapało się do rankingu ani ogólnopolskiego ani wojewódzkiego.

W ubiegłym roku Technikum z ZS im. Jadwigi Grodzkiej było na 24 miejscu rankingu wojewódzkiego, a Technikum nr 1 z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. kardynała Stefana Wyszyńskiego uplasowało się na 47 pozycji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE