Reklama

Setne urodziny pani Józefy Jerzyńskiej z Pomarzan

Opublikowano:
Autor:

Setne urodziny pani Józefy Jerzyńskiej z Pomarzan - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region

Upłynęły niezwykle radośnie. W gronie rodzinnym, gdzie reprezentowani byli przedstawiciele wszystkich pokoleń. Nie było tylko praprawnuków, są jeszcze zbyt mali, a i zimowa pora nie sprzyja odwiedzinom praprababci.

Pani Józefa ma 2 dzieci, 7 wnuków, 11 prawnuków i 4- ro praprawnuków, wszyscy Oni uważają Panią Józefę za królową swojej rodziny.

Szanowna Jubilatka urodziła się 8 lutego 1918 roku w miejscowości Strzygi i była jedną z siedmiorga dzieci Rocha i Antoniny Braszkiewiczów. Do Pomarzan sprowadziła się w 1936 roku i mieszka tam nieprzerwanie, aż do dzisiaj. Pani Józefa jest w pełni samodzielną osobą cieszącą się dobrym zdrowiem, samodzielnie czytającą, interesującą się najnowszymi wydarzeniami w Polsce i na świecie.

Jest pełna ciepła, pogody ducha i serdeczności, chętnie opowiadająca o swoich kolejach losu, przeżyciach i doświadczeniach.

W spotkaniu urodzinowym udział wzięli Julianna Barbara Herman Burmistrz Krośniewic, która oprócz gratulacji od władz Gminy przekazała i odczytała list od Premiera RP oraz Bożena Góreczna Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, a także Państwo Anna Derdzikowska i Waldemar Miaczkowski reprezentujący KRUS w Kutnie oraz spore i radosne grono rodzinne, a najgłośniej „ 200 lat” śpiewali najmłodsi uczestnicy spotkania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE