Reklama

Sto lat Pani Heleny!

Opublikowano:
Autor:

Sto lat Pani Heleny! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region W miniony poniedziałek w Domu Pomocy Społecznej w Łęczycy miał miejsce wyjątkowy jubileusz. 100 lat kończyła pani Helena Dominiak z domu Kaftan. Życzenia kolejnych lat w zdrowiu i radości popłynęły m.in. od członków rodziny, personelu DPS, a także przedstawicieli instytucji samorządowych, rządowych i kościelnych.

Na ręce dostojnej Jubilatki wpłynął także list od Prezesa Rady Ministrów i gratulacje od wojewody Zbigniewa Rau.

- W swoim życiu doświadczyła Pani czasów wojny i czasów pokoju. Zawsze była Pani osobą pogodną i otwartą na innych ludzi - tak mówił z kolei starosta Janusz Mielczarek. - W dniu dzisiejszym, gdy kończy Pani sto lat składam Pani życzenia kolejnych lat w zdrowiu i radości. Niech wszyscy ludzie otaczają Panią miłym i przyjaznym uśmiechem, czerpiąc z Pani przykład nie tylko długowieczności, ale i życiowego optymizmu.

Po okolicznościowych przemówieniach m.in. burmistrza Pawła Kuleszy, ojca Leszka Walkiewicza, czy dyrektor KRUS, pani Moniki Twardowskiej, wystąpił Zespół "Złota Jesień", działający przy Domu Kultury w Łęczycy. Z kolei Grażyna Lipińska, dyrektor DPS-u zaprosiła uczestników wydarzenia na smaczny i słodki tort.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE