Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: KS Kutno

Dobry początek sezonu żaczek KS Kutno - Zdjęcie główne

Dobry początek sezonu żaczek KS Kutno | foto KS Kutno

SportW niedzielę swoje pierwsze mecze w kategorii U12 rozegrały zawodniczki KS Kutno. W pierwszym meczu kutnianki rywalizowały z bardzo silnym UKS Basket Aleksandrów Łódzki.

Pomimo absencji kilku podstawowych zawodniczek dziewczęta zagrały bardzo dobrze i po dwóch kwartach przegrywały tylko 13:14. Niestety w drugiej połowie  rywalki z Aleksandrowa Łódzkiego wykazały się większą agresywnością oraz skutecznością w grze, wygrywając cały mecz 46:20.

W drugim meczu z AKS SMS Łódź po wyrównanych pierwszych 5 minutach, kutnianki zaczęły grać lepiej w obronie oraz skuteczniej w ataku i  wygrywamy 49:18. Brawo Team.

KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 20:46

KS Kutno - AKS SMS SP 29 Łódź 49:18

Skład KS Kutno: Zuzia Szpanel, Hania Biegniewska, Hania Olejniczak, Julia Popławska, Nina Miszewska, Lidia Kubica, Zuzia Truszczyńska kapitan, Julia Pierzchała, Iza Guzowska, Maja Dajer, Iga Królikowska, Agata Peda, Michalina Pietrkiewicz, Lena Domżał.

Trener: Mariusz Łubiński.

Info: KS Kutno