Reklama

Reklama

[DUŻA GALERIA] Uczcili pamięć zmarłego kolegi. Za nami memoriał Michała Witkowskiego

Opublikowano: 27 czerwca 2020 14:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dziś na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 odbył się kolejny już memoriał poświęcony pamięci Michała Witkowskiego. W turnieju wystartowało osiem drużyn. Zwycięzcą została Róża Kutno pokonując Hurt Pap Egolit. Trzecie miejsce po szalonym meczu zajęła drużyna Old Boys Kutno.

Reklama

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej rywalizowały Hurt-Pap Egolit, Old Boys Kutno, Śródmieście i Fair Play. W Grupie B znaleźli się Sami Swoi i Przyjaciele, Róża Kutno, Expom Krośniewice i Soccer Calcio Łódź.

Do fazy pucharowej awansowali Hurt-Pap Egolit, Old Boys Kutno, Róża Kutno i Sami Swoi.

W pierwszym półfinale Hurt-Pap Egolit pewnie pokonał Samych Swoich pięciokrotnie posyłając piłkę do siatki, równocześnie tracąc tylko jedną bramkę. W drugim półfinale naprzeciw siebie stanęły Róża Kutno i Old Boys. Ten mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 dla Róży.

Niezwykle emocjonujący był mecz o trzecie miejsce. Old Boys strzelili Samym Swoim aż siedem bramek, a Sami Swoi… także siedmiokrotnie pokonywali goalkeepera Old Boysów. W protokole widniał więc dość niecodzienny wynik 7:7 i o rozstrzygnięciu decydowała seria rzutów karnych. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyła się drużyna Old Boys Kutno.

Finał był równie zacięty, również w tym meczu padło sporo bramek. Róża Kutno trzy razy mogła cieszyć się z wpakowania piłki do bramki Hurt-Papu Egolit. Z kolei Hurt-Pap zdołał odpowiedzieć dwoma trafieniami. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się więc Róża Kutno, drugie miejsce zajął Hurt-Pap Egolit, a trzecie Old Boys Kutno.

Wyniki fazy pucharowej:

 • Półfinał I: Sami Swoi i Przyjaciele vs. Hurt-Pap Egolit 1:5
 • Półfinał II: Old Boys Kutno vs. Róża Kutno 1:3
 • Mecz o 3. Miejsce: Old Boys Kutno vs. Sami Swoi i Przyjaciele 7:7 (w karnych 3:2)
 • Finał: Róża Kutno vs. Hurt-Pap Egolit 3:2

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)
 • rok temu | ocena +0 / -0

  Kat

  Brawo RÓŻA KUTNO. Najlepszy w mieście klub. Pozdrawiam wszystkich sympatyków.

 • rok temu | ocena +27 / -27

  Tomasz J.

  Oczywiście nikt nie powie, jak się zawodnicy zachowywali, gdzie przez pół dnia słychać było krzyki, wrzaski i przekleństwa. Bardzo to uprzykrzało życie i zakłócało domowy mir! Mieszkam w budynku przy samym orliku (okno mam na boisko), więc wiem, o czym piszę. Moim zdaniem organizatorzy powinni osobiście uprzedzić mieszkańców. Już nie mówię o wyrażeniu przez nas zgody. Poza tym, gdzie wszyscy mieli maseczki? Nie było ani maseczek, ani zachowanego dystansu. Gdybym był zapalczywy, zadzwoniłbym po policję i byłby koniec imprezy, posypałyby się mandaty. Zrobię wszystko, aby jakiekolwiek rozgrywki nie miały tu więcej miejsca. Ani wiosenna liga, ani żaden inny turniej. Mieszkańcy przy ul. Teligi sobie tego nie życzą! No chyba, że pod nadzorem służb porządkowych celem kontroli poziomu hałasu.

  • rok temu | ocena +1 / -1

   gość

   Każdy kto kupuje mieszkanie w okolicy szkoły musi się liczyć z krzykami i wrzaskami z boiska. Nikt nie będzie się pytał czy może zorganizować turniej czy nawet lekcje wf, bo Panu Tomaszowi J. to przeszkadza. Jeśli to Panu tak bardzo przeszkadzają krzyki w domowym mirze to proszę zmienić miejsce zamieszkania na jakieś wiejskie, leśne terytoria.

  • rok temu | ocena +6 / -6

   Kuba

   Akurat przechodziłem przez kierchol w trakcie trwania tych rozgrywek. Straszny krzyk i bluzgi że uszy więdną. A co, gdy w pobliżu bawią się, albo mieszkają małe dzieci? Taki mają czerpać wzorzec?Doskonale rozumiem ten sprzeciw.

  • rok temu | ocena +10 / -10

   Aktywny

   Jeżeli ktoś kupował mieszkanie w tym budynku to chyba widział że orlik jest obok co może wziąć się z tym że ludzie mogą grać tam w piłkę i będzie większy hałas. Pan by chciał pozwolenie ? To chyba żart, orlik nie jest Pana własnością ani własnością mieszkańców bloku w którym Pan mieszka więc proszę sobie darować takie komentarze. Jeżeli Panu albo sąsiadom nie odpowiada boisko i rozgrywki tego typu to proszę się wyprowadzić a nie wylewać swoje żale tutaj. Ja mam nadzieję że będzie coraz więcej tego typu inicjatyw i organizowanych turniejów żeby promować sport i zdrowy tryb życia wśród młodych osób.

  • rok temu | ocena +6 / -6

   czytamy

   Od dwóch tygodni na KCI i innych portalach była wiadomość o tym turnieju.

  • rok temu | ocena +12 / -12

   H

   To nie jest koncert życzeń. Co nie wiedziałeś że orlik jest obok?