Reklama

Reklama

Futsal Młoda Ekstraklasa: II turniej eliminacyjny

Opublikowano: wt, 12 gru 2017 20:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W sobotę, 9 grudnia, w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie odbył się drugi turniej eliminacyjny w ramach projektu Futsal Młoda Ekstraklasa. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z klubów sportowych, podzielonych na dwie grypy wiekowe. W grupie A zagrały: Jutrzenka Drzewce, Pogoń Zduńska Wola I, KS KUTNO 2007, SP Witonia. W grupie B rywalizowały: Stal Głowno, KS KUTNO 2006, Pogoń Zduńska Wola II i LZS Brąszewice.

Reklama

Triumfowały drużyny z rocznika 2006 klubu Pogoń Zduńska Wola, które zajęły pierwsze oraz trzecie miejsce, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Stali Głowno. Oba zespoły zakwalifikowały się tym samym turnieju finałowego, który odbędzie się w Zduńskiej Woli.

Wśród kibiców wspierających młodych zawodników znalazł się radny Rady Miejskiej w Kutnie Rafał Jóźwiak, który ufundował nagrody dla wyróżniających się zawodników. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest poseł Grzegorz Schreiber. Każdy z uczestników otrzymał upominki od organizatorów, dodatkowo obaj szacowni goście wręczyli własne nagrody fair play dla zawodników. Kolejny turniej eliminacyjny odbędzie się w styczniu w Łodzi.

Organizatorami są Fundacja ARPIT, Stowarzyszenie "Więcej niż Sport". Projekt został objęty honorowym patronatem Grzegorza Schreibera - Posła na Sejm RP, Jana Widery - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Wojewody łódzkiego - Zbigniewa Rau, łódzkiego Kuratora Oświaty - Grzegorza Wierzchowskiego, Futsal Ekstraklasy, Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.
Parterami wspierającymi są : fundacja Lotto, fundacja PKO, Gatta.
Sponsorem głównym nagród jest Huari.

Więcej o projekcie TUTAJ i TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +1 / -1

    Tomek

    Super, w następnym roku zgłosimy się z naszym klubem.