Juniorzy KKS-u po raz piąty zwyciężyli

Juniorzy KKS-u po raz piąty zwyciężyli  - Zdjęcie główne

SportPiąte z rzędu zwycięstwo odnieśli Juniorzy KKS Pro-Basket Kutno, którzy w tym sezonie nie przegrali żadnego spotkania w Lidze. Podopieczni trenera Tomasza Skowrona tym razem okazali się lepsi od zespołu Ósemki Skierniewice.

Pononali rywala na jego parkiecie 76:69. Pierwsza połowa przebiegała kosz za kosz, dopiero po przerwie inicjatywę w spotkaniu przejęli zawodnicy Pro-Basketu, którzy wygrali 3 kwartę 21:14. Końcówkę meczu lepiej rozegrali goście z Kutna , co zaowocowało piątą wygraną w sezonie. Najwięcej punktów w zespole rzucił Lewandowski Artur – 25 ( 3x3). 18 punktów do wyniku dorzucił Popławski Michał, a 17 Wiercioch Maciej ( 3x3).

MKS Ósemka Skierniewice – KKS Pro-Basket Kutno 69:76 (18:17, 22:23, 14:21, 15:15)

Bielecki Kamil 2, Grontkowski Kacper 18, Jaworski Grzegorz 0, Kaliński Michał 0, Katarzyński Jakub 3, Lewandowski Artur 26, Malicki Jakub 4, Moszczyński Bartosz 0, Popławski Michał 18, Rosa Mateusz 9, Urbański Miłosz 0, Wiercioch Maciej 27.