ŁKS Szkoła Gortat pokonany przez Juniorki KKS-u

ŁKS Szkoła Gortat pokonany przez Juniorki KKS-u - Zdjęcie główne

SportW ramach V kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorek, zawodniczki KKS Pro-Basket Sirmax Kutno rozegrały spotkanie z drużyną ŁKS SG Łódź. Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Adama Pawłowskiego.

Końcowy wynik wynosił 63:46. Od początku spotkania lepszą grę zaprezentowały zawodniczki z Kutna, które już w pierwszej kwarcie uzyskały podwójną przewagę punktową. Kolejne kwarty to wyrównana gra obu ekip. Ostatecznie udało się pokonać rywalki z Łodzi, wygrywamy drugie spotkanie w Lidze. Najwięcej punktów uzbierała w spotkaniu kapitan drużyny Myszkowska Julia – 18. Zespół kutnowski z bilansem 2-3 zajmuje 4 miejsce w tabeli. Warto dodać, że zespół Juniorek KKS Pro-Basket Sirmax Kutno tworzą w większości zawodniczki występujące w Wojewódzkiej Lidze Kadetek, grając w niższej kategorii wiekowej.

KKS Pro-Basket Sirmax Kutno – ŁKS KK Szkoła Gortata Łódź 63:46 (18:6, 15:17, 15:11, 15:12).

Erwińska Marta 0, Jędrzejczak Zuzanna 0, Kozarska Justyna 0, Kubiak Sara-Paula 3, Myszkowska Julia 18, Nadolska Gabriela 7, Stasinowska Kinga 9, Siatkowska Małgorzata 8, Sikorska Zuzanna 6, Woźniak Iga 12, Żurawik Aleksandra 0.

Kolejny spotkanie dziewczęta rozegrają w niedzielę w Aleksandrowie.