Reklama

Reklama

Młodzi piłkarze KS Kutno ze wsparciem Polfarmex S.A.

Opublikowano: wt, 28 lis 2017 14:18
Autor:

Młodzi piłkarze KS Kutno ze wsparciem Polfarmex S.A. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Klub Sportowy „Kutno” oraz Polfarmex S.A. zawarły umowę o wsparciu młodzieżowych drużyn piłki nożnej. Celem współpracy jest rozwój sportowy młodych piłkarzy z Kutna i regionu.

Reklama

Obecnie w barwach KS „Kutno” gra i szkoli się ponad 150 młodych zawodników w ośmiu kategoriach wiekowych. Wsparcie finansowe, przekazane przez Polfarmex S.A. klub przeznaczy m.in. na zakup sprzętu sportowego dla drużyn młodzieżowych, pokrycie kosztów uczestnictwa w turniejach regionalnych i ogólnopolskich oraz szkoleń, doskonalących umiejętności piłkarskie zawodników.

– Popularyzacja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie rywalizacji sportowej w oparciu o zasady fair play jest jednym z celów odpowiedzialności społecznej Polfarmex S.A. Jesteśmy pełni podziwu dla wysiłku, jaki KS „Kutno” wkłada w rozwój najmłodszych adeptów piłki nożnej. Zawodnikom życzymy samych sportowych sukcesów, a kadrze szkoleniowej dalszej satysfakcji z pracy trenerskiej – mówi Mieczysław Wośko, prezes Zarządu Polfarmex S.A.

– Dziękujemy firmie Polfarmex S.A. za chęć pomocy w budowaniu tak popularnej dyscypliny sportowej, jaką w Kutnie jest piłka nożna w wydaniu młodzieżowym. Nasze drużyny rywalizują z najlepszymi zespołami w województwie łódzkim, jak również odnoszą znaczące sukcesy na turniejach ogólnopolskich m.in. w Bydgoszczy, Warszawie czy Płocku. Liczymy, że zapoczątkowana współpraca przyczyni się do rozwoju klubu oraz dzieci w nim trenujących – mówi Zbigniew Tomczak, prezes Klubu Sportowego „Kutno”.

Polfarmex S.A. od wielu lat wspiera kutnowski sport. Firma jest sponsorem tytularnym męskiej drużyny koszykówki seniorów POLFARMEX KUTNO, występującej w rozgrywkach 1 ligi PLK. Ponadto spółka wspiera także Łukasza Wójcika, kutnowskiego szybownika, członka szybowcowej kadry narodowej, Mistrza Europy oraz Wicemistrza Świata.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Kibic

    Tylko niech ktoś ma piecze nad kasą.