Reklama

Reklama

Mnóstwo emocji w KAHLPN. Sprawdź komplet wyników I i II ligi [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kolejne mecze w ramach I i II Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Piłki Nożnej rozegrano dzisiaj w SP nr 1.

Reklama

WYNIKI KAHLPN, II LIGA

22.01.2023 

CZERWONE DIABŁY - KORONA BEDLNO    21:0
Okupski 7, Stańczuk 7, Błęcki 2, Kostecki 2, Walburg 1, Wróblewski 1, Adamiak 1


GKS BYSZEW  - WKS 37 PP KUTNO    3:6
Miszczak Mateusz 1, Stańczyk 1, Woźniak 1, ŻK Florczak Tomasz, ŻK ŻK = CZK Woźniak Antoni – Janakowski 3, Rajski 1, Seklecki 1, Lebiedowicz Konrad 1


KS KUTNO   - KWESTIA ILOMA     2:2
Jadczak 1, Kaczor 1 – Dąbrowski 1, Komorowski 1


BEER LOOVERS  - LKS ISKRA GÓRA ŚW. MAŁGORZATY 6:0
Pokorski 2, Cichoński 1, Grodzicki 1, Lipiec 1, Górczyński 1


FLEX KUTNO  - SIÓDME NIEBO     1:0
Jujka 1


STAR TEAM  - OLIMPIA OPORÓW II    8:2
Peda 3, Walczak 2, Jóźwiak 1, Jędrzejczak 1, Miszczak Waldemar 1 – Gontarek 2


BRAZYLIA   - FAIR PLAY II KUTNO    8:3
Arkita 4, Popławski 1, Rutkowski 1, Szkobel 1, Samobój 1 – Łykowski 2, Pawlak 1, ŻK Wiśniewski Marek

BRAMKI – 62 – 269
BRAMKI SAMOBÓJCZE – 1 – 4
ŻK – 4 – 44
CZK – 0 – 0 

NAJLEPSI STRZELCY:
- 14 bramek – Peda Jan STAR TEAM
- 11 bramek – Lipiec Sebastian BEER LOVERS, Janakowski Michał WKS 37 PP KUTNO
- 10 bramek – Okupski Damian CZERWONE DIABŁY
NAJLEPSZY MECZ: GKS BYSZEW – WKS 37 PP KUTNO

MVP: Arkita Łukasz BRAZYLIA


NAJLEPSZA PIĄTKA:


- Kubiak Łukasz WKS 37 PP KUTNO
- Arkita Łukasz BRAZYLIA
- Peda Jan STAR TEAM
- Górczyński Łukasz BEER LOVERS
- Kaczor Bartosz KS KUTNO

TABELA

LP NAZWA DRUŻYNY PUNKTY BRAMKI
1 STAR TEAM 15 45:8
2 BEER LOVERS 15 27:7
3 CZERWONE DIABŁY 12 38:11
4 GKS BYSZEW 9 29:20
5 BRAZYLIA 9 21:14
6 KS KUTNO 8 16:14
7 FAIR PLAY II KUTNO 7 12:14
8 FLEX KUTNO 7 10:15
9 WKS 37 PP KUTNO 6 21:27
10 OLIMPIA OPORÓW II 6 17:25
11 LKS ISKRA 4 13:20
12 KWESTIA ILOMA 4 8:23
13 KORONA BEDLNO 0 8:48
14 SIÓDME NIEBO 0 4:23


1 – 2 -> awans do I LIGI

Jednocześnie przypominamy, że mecze kolejki z dnia 26 marca 2023 roku II LIGI oraz z dnia 19 marca 2023 I LIGI zostały przeniesione na dzień 29 stycznia 2023 roku w godzinach 8:00 – 13:00 (II LIGA) i 13:40 – 18:00 (I LIGA).
              

IV  KOLEJKA  I  LIGI   KAHLPN  22.01.2023.

 RÓŻA  KUTNO   -   GLADIATOR  DASZYNA   -  5  :  4
Kwiatkowski 2, Cieślak 2, Grabarczyk  -  Pionko 2, Sobola, Wiśniewski  Paweł
Żk.  Pionko Krzysztof  ( Gladiator  Daszyna  ).

FC.  GLEDZIANÓW   -   OLIMPIA  OPORÓW   -  9  :  6
Pacałowski 3, Jędrzejczak 2, Brzeziński 2, Wieczorek, samobójczy  -  Sobczak 2, Piechocki, Kamiński, Walczak, samobójczy 

DZPG   -   FAIR  PLAY  I   -  4  :  0  
 Matczak 3, Łysiak
Żk. Stolarczyk Hubert ( Fair  Play  I ).

1,5  L/G   -   THE  NATURAT  TEAM  -  1  :  4
Szałamacha Miłosz  -  Kozanecki 2, Maryniak, Filipiak
Żk. Chruścik Konrad, Szałamacha Mateusz 2 żk./cz.k. Adamczewski Filip ( 1,5 L/G ).

 EXPOM   -   ŚRÓDMIEŚCIE   -  1  :  2
Kaminski  -  Wojtczak, Szuda
Żk. Osiński Krystian, cz.k. Szymczak Rafał  -  cz.k. Lewandowski Mateusz

OLD  BOYS  MIKA   -   WŁADCY  PÓŁNOCY   -  6  :  2 
Jakubowski 2, Jaśkiewicz, Syrowatka, Walczak, Sodovoi  -  Wiśniewski, Gałązka Kamil

Dnia  29.01.2023 awansem  rozegrana  zostanie  XI  kolejka  z  dnia 
19.03.2023. Początek  zawodów  I  ligi  KAHLPN  o  godz.  13.50.

PODSUMOWANIE :


NAJ.  MECZ :  EXPOM  -  ŚRÓDMIEŚCIE
MVP :   PACAŁOWSKI  Bogdan  ( FC.  Gledzianów )
NAJLEPSZA 5  :  KENSKA Jacek ( Śródmieście ), PACAŁOWSKI Bogdan
( FC. Gledzianów ), ŁOCHYNSKI Mateusz ( Expom ), MATCZAK Michał ( DZPG ), 
KWIATKOWSKI Paweł ( Róża Kutno ). 

TABELA   PO  IV  KOLEJCE.

1. OLD  BOYS  MIKA                  12    21  :  7
2. Śródmieście                           12    19  :  7 
3. FC.  Gledzianów                     9    22  :  16
4. EXPOM                                    7    14  :  8
5. RÓŻA  Kutno                           6    17  :  16
6. DZPG                                        6    12  :  15
7. Władcy  Północy                    4    11  :  15
8. GLADIATOR  Daszyna            3    11  :  15
9.  Olimpia  Oporów                  3    17  :  22
10.  1,5  L/G                                   3    11  :  16
11.   Fair  Play  I                            3    6  :  13 
       12.   THE  NATURAT  TEAM        3    5  :  19


NAJLEPSI  STRZELCY :

1. BRZEZIŃSKI  Marcel  (  FC. Gledzianów )        -   9
2.  WALCZAK  Jacek  ( Old  Boys  Mika )               -   7
3. MATCZAK  Michał  ( DZPG )                                 -   7
WYKLUCZENI  :
LEWANDOWSKI  Mateusz  ( Róża Kutno )  -  1  mecz ( 29.01.2023 )
SZYMCZAK  Rafał  ( Expom )  -  2  mecze  ( 29.01. – 05.02.2023 ).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy