Piąte z rzędu zwycięstwo Młodzików KKS Pro-Basket Nijhof Wassink Kutno

Piąte z rzędu zwycięstwo Młodzików KKS Pro-Basket Nijhof Wassink Kutno - Zdjęcie główne

SportMłodzicy KKS Pro-Basket Nijhof Wassink Kutno w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Młodzików nie zaznali jeszcze smaku porażki. W rozgrywanym w sobotę meczu w Łowiczu zespół prowadzony przez trenera Mateusza Wasielewskiego odniósł kolejne, piąte z rzędu zwycięstwo pokonując swojego rywala 129:17.

Pierwsza kwarta była decydująca dla losów spotkania, gospodarzom udało się rzucić jedynie 1 punkt, tracąc przy tym 49. Kolejne kwarty przebiegały pod dyktando gości z Kutna. Wygrywamy 129:17 (49:1, 22:4, 30:6, 29:6). Najwięcej punktów w zespole młodzików rzucił Sierocki Michał oraz Wojtczak Jakub, odpowiednio 21 i 22 punkty w meczu. Zespół jest liderem swojej grupy a najbliższe spotkanie rozegra w sobotę o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 7.