Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Podział punktów w Aleksandrowie. KS Kutno zremisował z Sokołem [WIDEO] - Zdjęcie główne

Podział punktów w Aleksandrowie. KS Kutno zremisował z Sokołem | foto archiwum KCI

Sport Po zaciętym pojedynku, KS Kutno w meczu 13. Kolejki III Ligi zremisował na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:1. Podopieczni Dominika Tomczaka stracili bramkę tuż przed końcem spotkania.

W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli żadnej bramki. Więcej działo się po przerwie. W 48. minucie w polu karnym sfaulowany został Fabian Bulek i sędzia bez wahania wskazał na rzut karny dla KS-u. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maciej Kraśniewskich i golkiper Sokoła chwilę później był zmuszony wyciągnąć piłkę z siatki – informuje klub.

Kutnianie w kolejnych minutach mieli optyczną przewagę, ale nie byli w stanie podwyższyć na 2-0. W 89. minucie za to gospodarze niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Niefrasobliwość kutnowskiej defensywy wykorzystał Michał Góral, który „główką” pokonał Patryka Wolańskiego.

Kutnianie podrażnieni stratą bramki ruszyli do ataków, ale niestety nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Warto podkreślić, że to ósmy mecz z rzędu bez porażki podopiecznych Dominika Tomczaka. Po 13 meczach KS Kutno zajmuje 7 miejsce w tabeli III ligi. Do tej pory pięć razy wygrali swoje spotkania, trzy razy ponieśli porażkę, natomiast remisem zakończyło się pięć starć.

W następnej kolejce kutnowski zespół zagra z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Mecz odbędzie się 23 października o 15:00.

Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Kutno (1 – 1)

0 – 1 49’ Maciej Kraśniewski

1 – 1 89’ Michał Góral