Trójka Sieradz zdeklasowana

Trójka Sieradz zdeklasowana - Zdjęcie główne

SportW minioną niedzielę drużyna KKS Pro-Basket Kutno w ramach rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Młodziczek odniosła bardzo wysokie zwycięstwo. Zagrała z zespołem z Sieradzana piorunując go wynikiem 158:5.

Od początku spotkania dominowały kutnianki, mocną obroną nie pozwoliły przeciwnikowi wyjść ze swojej połowy. Bardzo dobra gra na tablicach, celne rzuty z półdystansu i dobrze wyprowadzony szybki atak pozwoliły osiągnąć wysoką przewagę i spokojnie kontrolować przebieg spotkania. Najwięcej punktów w drużynie KKS Pro-Basket Kutno rzuciła Zalewska Weronika - 45 oczek, 29 punktów do końcowego wyniku dorzuciła Kacperska Wiktoria. W meczu z powodu kontuzji nie zagrała kapitan drużyny Milena Budner, która miejmy nadzieje jak najszybciej wróci na parkiet. W spotkaniu zadebiutowała Maja Walczak - 12 letnia zawodniczka drużyny żaczek.

Wyniki kwart (41:2,45:2,36:0,36:1). Kolejne spotkanie odbędzie się 18 listopada w Szkole Podstawowej N r 9 w Kutnie. Kutnianki będą podejmować zespół ŁKS SMS Łódź.