Trzy punkty jadą do Łodzi. KS Kutno przegrywa z rezerwami ŁKS-u [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport To zdecydowanie nie jest najlepszy początek rundy wiosennej dla KS-u Kutno. Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego pokonały kutnian 2:0 w meczu 22. kolejki III Ligi.

Pierwsza połowa po trafnym strzale Jakuba Romanowicza w 18. minucie spotkania zakończyła się wynikiem 1-0 dla łodzian.

Niestety, druga połowa też nie wyglądała lepiej dla podopiecznych Dominika Tomczaka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0 po bramce Macieja Radaszkiewicza w 71. minucie.

Po dotychczasowych spotkaniach KS Kutno ma na swoim koncie 28 punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli III Ligi (7 wygranych, 7 remisów, 7 porażek). W następnej kolejce kutnowski zespół zmierzy się na wyjeździe z GKS Wikielec. Mecz już 25 marca o 18:00.

KS Kutno – ŁKS II Łódź 0:2

KS Kutno: Wolański, Kraśniewski, Staniszewski, Głowiński, Kacela, Białas, Bujalski, Szczytniewski, Kralkowski, Telestak, Kasperkiewicz

Rezerwowi: Sokołowicz, Górecki, Strowski, Wielgus, Skawiński, Patora, Żyła

ŁKS II Łódź: Aleksander Bobek - Kamil Dankowski, Aleksander Ślęzak, Mieszko Lorenc, Michał Karlikowski - Kelechukwu, Mikołaj Lipień, Wiktor Kościuk, Piotr Gryszkiewicz, Jakub Romanowicz - Maciej Radaszkiewicz

Rezerwowi: Tomasz Kucharski - Adrian Czypicki, Błażej Radwanek, Jędrzej Zając, Dariusz Gmosiński, Łukasz Dynel, Jowin Radziński