Reklama

Reklama

Wielkie sportowe emocje w Żychlinie. Za nami memoriał poświęcony Krzysztofowi Falkowskiemu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 7 lis 2021 08:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport „Pamiętamy o Tobie i gramy dla Ciebie” – te słowa przewodziły siatkarskiemu memoriałowi poświęconemu Krzysztofowi Falkowskiemu, wieloletniemu radnemu miejskiego miasta Żychlin i działaczowi na rzecz sportu.

Reklama

W sobotę  30 października w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Żychlinie odbył się kolejny memoriał poświęcony Krzysztofowi Falkowskiemu – wieloletniemu radnemu miejskiemu miasta Żychlin i działaczowi na rzecz sportu, który był także wspaniałym psychologiem i pedagogiem w Szkole Podstawowej Nr 2 w Żychlinie.

Memoriał odbył się w ramach 3 kolejki III ligi piłki siatkowej mężczyzn, w której Volley Team Żychlin zmierzył się z drużyną Madej-Bud Kasztelan Rozprza. Mecz zakończył się zwycięstwem gości  3:1.

Tuż po spotkaniu Mirosław Falkowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Żychlinie – Renata Durka oraz burmistrz gminy Żychlin – Grzegorz Ambroziak, wręczyli puchary i medale dla wyróżniających się zawodników oraz podziękowali sędziom sędziującym spotkanie. 

Na koniec głos zabrał Mirosław Falkowski, który podziękował  zespołom i kibicom za udział w memoriale oraz osobom pomagającym w organizacji tego sportowego przedsięwzięcia. 

Organizatorem wydarzenia była rodzina Krzysztofa Falkowskiego oraz Volley Team Żychlin.

Info: Gmina Żychlin 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE