Reklama

Reklama

"Wszyscy dążą do tego abym z dnia na dzień, z treningu na trening stawał się coraz lepszym zawodnikiem"

Opublikowano:
Autor:

"Wszyscy dążą do tego abym z dnia na dzień, z treningu na trening stawał się coraz lepszym zawodnikiem"  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Początek nowego roku nie rozpieszcza sportowców. Dla szerszego grona z nich wciąż zamknięte pozostają siłownie, czy baseny. Jak z takimi niedogodnościami radzi sobie kutnowski fighter – Krystian Rosa? Zapraszamy do lektury

Reklama

Zacznijmy od najważniejszego dla sportowca pytania: Jak zdrowie? Czy po kontuzji, która wyeliminowała cię z ostatniej walki nie ma już śladu?

Krystian Rosa: Na szczęście moje zdrowotne problemy to już przeszłość. Po kontuzji nie ma już najmniejszego śladu i w pełni mogę skupić się na treningach.

Jak wyglądają Twoje przygotowania i treningi w tych trudnych dla sportowców czasach?

Przygotowuję się do kolejnej walki, więc moje treningi są dosyć intesywne. Aktualnie szlifuje formę w Łodzi w klubie Shark Łódź. Ćwiczę 5-6 razy w tygodniu po dwa razy dziennie. Niestety jak wiadomo treningi jak i dojazdy do klubu kosztują, a nie są to małe kwoty. Te oscylują dziennie w granicach 120 zł.

Jakie są Twoje pierwsze odczucia związane ze współpracą z profesjonalnym teamem?

Proces mojej aklimatyzacji w nowym klubie przebiegł bardzo szybko. Zarówno koledzy jak i trener Mateusz Kosla, którego pozdrawiam serdecznie, dają mi dużo wsparcia. Wszyscy dążą do tego abym z dnia na dzień, z treningu na trening stawał się coraz lepszym zawodnikiem.

Niedawno podpisałeś konktakt "na wyłączność" z Shark Łódź. Jak się czujesz jako pełnoprawny już fighter?

Jestem dumy z tego, że ktoś w końcu docenił mój wysiłek i zaangażowanie w codzienne treningi. Podpisanie kontraktu z Shark Łódź na pewno w pozytywny sposób wpłynie na rozwój mojej kariery i otworzy zamknięte do tej pory dla mnie drzwi.

Pytanie nie które czekało pewnie większe grono czytelników naszego portalu: Kiedy i z kim przyjdzie Ci stoczyć najbliższą walkę?

Najbliższą walkę stoczę na gali Krwawy Sport 3, która zaplanowana jest na początek marca. Tym razem wystąpię w formule K1 na gołe pięści, a moim rywalem będzie Patryk Szopa. W mojej ocenie czeka mnie trudny pojedynek, ale wszystkim moim kibicom gwarantuje, że włożę w to starcie całe moje serducho.

Od czasu naszego ostatniego wywiadu związałeś się współpracą z kilkoma sponsorami. Jak wpłyneło to na twoje przygotowania i ich jakość?

Od naszego ostatniego spotkania podjąłem współpracę z dwoma firmami, które pomagają mi w przygotowaniach do walk. Chciałbym podziękować Wypożyczalni Samochodów Osobowych Dudki 11 oraz Q Service Mękarski Mechanika Pojazdowa za zaufanie jakim mnie obdażyli. Ich pomoc bardzo ułatwiła mi szlifowanie formy na kolejne starcia. Ze swojej stony mogę tylko zagwarantować, że z dumą będę reprezentował owe firmy podczas moich kolejnych występów. Chciałbym również z całego serca podziękować za wsparcie ludziom, którzy we mnie wierzą i na co dzień pomagają mi w spełnianiu moich marzeń.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy