Wysokie zwycięstwo Juniorek KKS Pro-Basket Sirmax Kutno w Łodzi

Wysokie zwycięstwo Juniorek KKS Pro-Basket Sirmax Kutno w Łodzi  - Zdjęcie główne

SportW miniony weekend kolejne spotkanie w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniorek rozegrały koszykarki KKS Pro-Basket Sirmax Kutno, które tym razem wybrały się na mecz do Łodzi. Spotkanie z drużyną AKS SMS Łódź zakończyło się spokojnym zwycięstwem podopiecznych trenera Adama Pawłowskiego 97:35.

Zespół z Kutna od samego początku narzucił swój styl gry, wygrywając pierwszą kwartę 25:6. Dziewczęta nie zwalniały tempa i po pierwszej połowie widniał wynik 45:15. Druga połowa była tylko formalnością, jednak również w tej części gry Juniorki z Kutna nie pozostawiły złudzeń swoim rywalkom, wygrywając całe spotkanie 97:35. Najwięcej punktów w zespole Pro-Basket Sirmax Kutno rzuciła Siatkowska Małgorzata – 23. Cieszy fakt, ze aż 5 zawodniczek uzbierało podwójną zdobycz punktową w meczu

AKS SMS Łódź – KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 35:97 (6:25, 9:20, 8:26, 12:26)