Reklama

Reklama

Zakończenie sezonu ekstraligi. Kutnianie wicemistrzami

Opublikowano: 4 października 2020 13:36
Autor: ksz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport W miniony piątek nastąpiło uhonorowanie zmagań naszych baseballistów w sezonie 2020. Uroczystego wręczenia pucharów oraz medali dokonali prezydent Zbigniew Burzyński, prezes Polskiego Związku Baseballu oraz Softballu Christopher Sweeney, wiceprezes Miejskiego Klubu Sportowego STAL BiS Kutno.

Reklama

Kutno zostało Wicemistrzem Polski. Drużyna otrzymała pamiątkowy Puchar oraz medale. Pierwsze miejsce w sezonie 2020 zajęła drużyna Barons Wrocław. Nasi zawodnicy odebrali także wyróżnienia z rąk prezydenta miasta za wybitne osiągnięcia w sporcie. Wyróżnieni zostali Marcin Smakowski, Artur Wojtczak oraz Przemysław Kubicki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +7 / -5

    """""

    Ogromne gratulacje kawał dobrej roboty. Przystojny ten nasz baseball...