[ZDJĘCIA] 1,5L/G z kompletem zwycięstw w II lidze KAHLPN

Sport Sporo emocji, pięknych bramek i kapitalnych parad bramkarzy przyniosło dzisiejsze starcie na szczycie, w którym naprzeciw siebie stanęły ekipy 1,5L/G i FC Gledzianów. Po pierwszej połowie wydawało się, że ci pierwsi pewnie zwyciężą, bowiem na tablicy widniał wynik 5:1. Jednak po przerwie na boisku mieliśmy prawdziwą futsalową ucztę, a mecz zakończył się wynikiem 7:6 dla 1,5L/G. Na pierwsze miejsce wskoczył zwycięski zespół dzisiejszego meczu kolejki, a czerwoną latarnią ligi jest ekipa MMS MDK Kutno. W klasyfikacji strzelców przewodzi natomiast Paweł Tomes z FC Gledzianów.

1,5L/G – FC Gledzianów 7:6
Michał Zagórowski 2, Łykowski, Gałązka, Gaik, Jatczak, Borkowski – Faryński 2, Wiśniewski, Tomes, Góreczny, samobój
żółta kartka: Kochanek (Gledzianów)
MKS MDK Kutno – Fachowcy 2:7
Bruliński, Stasiak – Przemysław Tomczak 2, Sebastian Tomczak 2, Życiński 2, Kopański
KS Tęcza – Game Over 4:7