Reklama

Reklama

Wehikuł czasu do PRL-u uruchomiony! Trwa 11. Majówka z Bareją [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 1 maj 2022 15:57
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa Majówka z Bareją. Za nami już większa część programu, w tym spotkanie z Ewą Błaszczyk, Mieczysławem Hryniewiczem, Markiem Siudymem i Marcelem Szytenchelmem. Wciąż jednak bawić się można m.in. na Tanecznym Podwieczorku dla Dorosłych.

Reklama

Tegoroczna edycja Majówki z Bareją to już 11 odsłona ciepło przyjętego w naszym mieście cyklu. W tym roku park Traugutta i tereny przy Kutnowskim Domu Kultury przeżywają prawdziwe oblężenie. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji: konkurs na najlepszą przemowę, wystawy / konkursy: „Współczesne Bareizmy”, „Zmiennicy”, „Alternatywy 4”, akademię gier i zabaw dawnych, autobusową wycieczkę po Kutnie z przewodnikiem śladami kutnowskich absurdów, zabawy dla maluchów, a do tego sodowa skutecznie chłodzi – czyli saturator dla każdego! stoisko z watą cukrową, lodami Bambino, goframi, oranżadą, wybory Miss i Mistera Turnusu i wiele innych.

Przed nami wciąż zabawa prowadzona przez DJ Łobo, a podczas niej „Nie ma róży bez Kutna” - Taneczny Podwieczorek dla Dorosłych, Wybór Królowej i Króla Zlotu i Konkursy wiedzowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy