Reklama

18-latek z Kutna zatrzymany za włamanie w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

18-latek z Kutna zatrzymany za włamanie w Łęczycy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łęczyccy "kryminalni" zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o włamanie do mieszkania oraz żądanie od pokrzywdzonego "odstępnego" za zwrot skradzionych przedmiotów. W lutym bieżącego roku pod nieobecność domowników włamano się do mieszkania na terenie Łęczycy. Skradziono gotówkę i sprzęt elektroniczny.

Wkrótce po tym z pokrzywdzonym skontaktował się ktoś, kto zaoferował zwrot skradzionych rzeczy w zamian za pewną sumę pieniędzy. Równolegle z wszczętym w tej sprawie dochodzeniem policjanci prowadzili czynności poza procesowe.

W ich wyniku podczas podejmowania pieniędzy zatrzymani zostali dwaj młodzi mężczyźni w wieku 19 i 20 lat z Łęczycy i okolicy. Kolejnym zatrzymanym był 18-latek z Kutna.

Złożone przez nich wyjaśnienia oraz zabezpieczone dowody (w tym część skradzionych przedmiotów) pozwoliły policjantom powiązać zatrzymanych zarówno z włamaniem, jak i żądaniem zapłaty za zwrot utraconego mienia i przedstawić im zarzuty popełnienia przestępstw, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec całej trójki zastosowano dozór policyjny jako środek zapobiegawczy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE