Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] 50 lat razem! Złote Gody dwóch kutnowskich małżeństw

Opublikowano: sob, 23 paź 2021 12:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie dwie pary obchodziły jubileusz Złotych Godów. 50-lecie pożycia małżeńskiego świętowali Zdzisława i Zdzisław Pietrzykowscy oraz Danuta Romancewicz-Łaba i Jerzy Łaba.

Reklama

Uroczystość odbyła się tradycyjnie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Medale w imieniu prezydenta RP wręczał prezydent kutna Zbigniew Burzyński.

Państwo Pietrzykowscy pobrali się 31 lipca 1971 roku w Kutnie. Doczekali się dwóch synów: Arkadiusza i Roberta oraz dwójki wnucząt: Marty i Marcela. Z kolei państwo Łabowie wiążące "tak" powiedzieli sobie 29 lipca 1971 roku w Łodzi. Cieszą się z dwójki dzieci: Rafała i Izabelli oraz wnucząt: Pauliny, Piotra, Adama i Stanisława.

Jaki jest sekret udanego długoletniego pożycia małżeńskiego?

- Trochę miłości, trochę wyrozumiałości i tolerancji - mówią państwo Pietrzykowscy. - Ważne, żeby było zdrowie, wtedy jest dużo łatwiej. Cieszymy się naszą rodziną, jesteśmy parą spełnionych małżonków, teściów i dziadków.

- Ważne jest ustępowanie jedno drugiemu. Kiedy się już ludzie pokłócą trzeba wiedzieć, kiedy się przeprosić - wskazują państwo Łabowie. - Te pięćdziesiąt lat zleciało tak, że nawet nie wiadomo kiedy. Owoce naszego małżeństwa są widoczne, mamy pociechę z dzieci i wnuków. To jest to, co małżeństwo może dać najlepszego w życiu - że nie musimy się za nich wstydzić.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)