Reklama

50 paczek trafiło do kutnowskich dzieci

Opublikowano:
Autor:

50 paczek trafiło do kutnowskich dzieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Okręgowego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Łodzi organizuje coroczną akcję choinkową dla 1000 dzieci z najuboższych rodzin miasta Łodzi i województwa łódzkiego, poprzez obdarowanie ich paczkami ze słodyczami. Przygotowane dary rzeczowe w postaci paczek ze słodyczami za pośrednictwem Zarządu Rejonowego PKPS w Kutnie w ilości 50 sztuk po raz kolejny trafiły do dzieci z Kutna.

Postępująca pauperyzacja społeczeństwa w szczególny sposób dotyka, najmłodszych mieszkańców naszego województwa sprawiając, iż niejednokrotnie cierpią one z powodu niezawinionej biedy, będąc obiektem drwin ze strony swoich rówieśników.

Szczególnie w tym okresie zbliżających się magicznych Świąt Bożego Narodzenia dzieci, których rodziców nie stać na sprawienie im choćby najmniejszego prezentu, odczuwają swoją odmienność,czują się z tego powodu gorsze od innych rówieśników.

Dlatego też i nasze Stowarzyszenie opierając się na wiedzy praktycznej zdobytej podczas kilkudziesięciu lat świadczenia pomocy dla osób starszych,osób niepełnosprawnych, dzieci widzi zasadność poprawy jakości życia, m.i.n dzieci pochodzących z niezamożnych rodzin , poprzez dostarczenie im paczek ze słodyczami.

W dniu 11.12. br. zostały przekazane przedstawicielom kutnowskich Szkół Podstawowych Nr 4 , Nr 5 i Nr 9, w celu obdarowania nimi małych beneficjentów, wychowujących się w trudnych warunkach materialno-bytowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE