Reklama

6 Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Opublikowano:
Autor:

6 Turniej Orlika o Puchar Premiera RP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zapraszamy wszystkie chętne drużyny na 6 Turniej Orlika o Puchar Premiera RP, który odbędzie się 13 września na orliku na ulicy Łąkoszyńska 9, przy SP 6.Organizatorem turnieju, na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki, jest Szkolny Związek Sportowy. Partnerami turnieju są PZU i PKN ORLEN.Turniej jest organizowany oddzielnie dla drużyn dziewcząt i chłopców, w dwóch kategoriach wiekowych:10-11 lat (roczniki 2004 - 2005)12-13 lat (roczniki 2002 - 2003)

W turnieju mogą uczestniczyć reprezentacje szkół lub klas, drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, drużyny reprezentujące zgłoszony obiekt Orlik (np. wyłonione spośród dzieci uczestniczących w zajęciach sportowych na danym obiekcie) jak również tzw. „dzikie drużyny”.

Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników. W całym turnieju grają zespoły sześcioosobowe – 5 zawodników na boisku + bramkarz.

Jeżeli chcecie zagrać w Turnieju Orlika zgłoście swoją drużynę animatorowi orlika odpowiedzialnemu za organizację turnieju - Damian Lech (519-700-555) lub na orliku ul. Łąkoszyńska 9, przy SP6.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE