Reklama

Alastor na jednej scenie z King Diamond

Opublikowano:
Autor:

Alastor na jednej scenie z King Diamond - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ta wiadomość od rana elektryzuje fanów ciężkiego grania w naszym regionie. Kutnowski zespół Alastor wystąpi na jednej scenie z legendą heavy metalu - King Diamond. Koncert odbędzie się 29 maja b.r. w warszawskiej hali Koło. Kutnianie będą kontynuować promocję swojego najnowszego albumu, zatytułowanego "Out Of Anger".Co ciekawe, Alastor to nie pierwszy kutnowski zespół z tak dużym sukcesem na koncie. W 1996 roku nieistniejący już Nightmare występował jako support dla Kinga Diamonda, gdy ten śpiewał z reaktywowanym Mercyful Fate.

Wydawca Alastora, firma Metal Mind Productions pisze: – Supportujący gwiazdę kultowy Alastor, który na polskiej scenie thrashowej ma ugruntowaną pozycję, powrócił w listopadzie minionego roku z nową płytą, na którą kazał czekać swoim fanom 7 lat! Najświeższe wydawnictwo, zatytułowane „Out Of Anger” zostało nagrane z udziałem nowego wokalisty Michała „Mish” Jarskiego i zostało entuzjastycznie przyjęte zarówno przez fanów jak i krytykę.

Istniejący już ponad 27 lat zespół Alastor wyrusza w marcu, na trasę promującą najnowszy album. Muzycy są w świetnej formie, a trasa będzie dobrą rozgrzewką przed majowym koncertem w Warszawie.

W równie dobrej formie są także muzycy warszawskiego Hellectricity, którzy o fantastyczne przyjęcie na rodzimej scenie nie muszą się martwić. Debiutujący w zeszłym roku albumem „ Salem Blood” zespół, składa się z muzyków doskonale znanych sympatykom mocnych brzmień, m.in. z formacji: Lostbone, Corruption, Hedfirst, Carnal czy The Supergroup. Twórczość Hellectricity określana jest mianem metalowego rock’n’rolla, w którym nie ma miejsca na sztuczne poszukiwanie oryginalnych dźwięków, a sami muzycy doskonale bawią się tworząc brzmienie tego zespołu. Pewne jest zatem to, że Hellectricity i Alastor doskonale rozgrzeją publikę przed koncertem Kinga Diamonda!

źródło: metalmind.com.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE