Reklama

Reklama

Allenort uroczyście otwarty. Szpital dziękuje darczyńcom

Opublikowano: pt, 11 gru 2015 21:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od mszy świętej celebrowanej przez ks. dziekana Jerzego Swędrowskiego rozpoczęła się dzisiejsza uroczystość w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym. Stanowiła ona okazję do podziękowania przyjaciołom, dobrodziejom i darczyńcom placówki. Uczestniczyli w niej poza zarządem KSS - prezesem Robertem Wilanowskim i Joanną Trawińską-Zabłocką, m.in. starosta Krzysztof Debich, wicestarosta Zdzisław Trawczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej KSS Piotr Łaszewski. Oprawą muzyczną nabożeństwa zajęła się orkiestra Clonovia.Po nim ks. dziekan poświęcił oddział kardiologiczny Kliniki Kardiologii Allenort. Później odbyło się spotkanie opłatkowe. Nie zabrakło kolęd w wykonaniu chóru Speranza przy akompaniamencie Cezarego Górczyńskiego.

Reklama

- Dzisiaj mamy wyjątkową uroczystość. Otwarcie oddziału kardiologicznego po 4 latach nieudzielania świadczeń. Druga uroczystość w intencji naszych przyjaciół. Świętujemy zatem podwójnie - mówił Robert Wilanowski, prezes zarządu KSS.

- Droga do powrotu naszego oddziału do Kutna była wyboista. Niezwykle cieszymy się, że się udało i od 1 grudnia oddział działa w pełnej gotowości. Mamy już pierwszych pacjentów. Niezmiernie podziwiamy determinację tutejszej społeczności, która działała na rzecz uzyskania kontraktu NFZ na działanie kardiologii. Pacjenci mogą uzyskać u nas kompleksową pomoc związaną z chorobami serca, zarówno w poradni, jak i w postaci zabiegów - mówi Joanna Szyman, prezes zarządu Kliniki Kardiologii Allenort.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)