Reklama

Allenort wróci do szpitala?

Opublikowano:
Autor:

Allenort wróci do szpitala? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jedną z ważniejszych kwesti poruszonych na wczorajszym spotkaniu wszystkich komisji Rady Powiatu była sprawa powstania kardiologii inwazyjnej w miejscu zlikwidowanego oddziału wewnętrznego III. Jak się okazuje, NFZ rozpisał już konkurs na kardiologię.

Radni mieli wątpliwości co do tego, czy Allenort, który już działał na terenie kutnowskiego szpitala, wygra to postępowanie.

- Sprawdziłem, że na terenie powiatów których dotyczy konkurs, czyli kutnowskiego i łowickiego, nie ma żadnego innego zarejestrowanego oddziału kardiologicznego w hospitalizacji oprócz firmy Allenort. A musi być to podmiot z terenu ogłoszenia konkursu. - odpowiedział im prezes szpitala Robert Wilanowski.

Słowa prezesa nie do końca przekonały m.in. radnego Wojciecha Ziółkowskiego, który zaniepokoił się ewentualnym unieważnieniem postępowania z powodu złożenia tylko jednej oferty do konkursu i dążenia do kokurencyjności poprzez zorganizowanie drugiego konkursu na większy obszar. Robert Wilanowski wyraził jednak nadzieję, że Narodowy Fundusz Zdrowia zrobi wszystko, aby zabezpieczyć te świadczenia na naszym terenie.

Wartość zamówienia dotyczącego kardiologii i hospitalizacji inwazyjnej wynosi nie więcej niż 685 828 zł. Okres zawarcia umowy potrwa od 1 listopada 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. Termin składania ofert upłynie 24 września, a ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi 15 października.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE