Reklama

Reklama

Amerykańska motoryzacja opanowała centrum Kutna. Co tam się dzieje? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 11 gru 2021 12:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na placu Piłsudskiego w Kutnie trwa wyjątkowe wydarzenie, któremu towarzyszą równie wyjątkowe pojazdy. Wszystko w szczytnym celu.

Reklama

W centrum Kutna trwa Terapia od Świętego Mikołaja z amerykańską motoryzacją. Celem akcji jest wsparcie fundacji Pro Aperte. 

- Szersza akcja pn. Terapia od Świętego Mikołaja polega na tym, że każdy z Kutna i spoza miasta może zostać Świętym Mikołajem dla podopiecznych naszej fundacji. Dzięki tej akcji chcemy wykupić terapie dla każdego z podopiecznych – mówi Przemysław Saczuk, prezes zarządu fundacji Pro Aperte.

Każdy może przejechać się jednym z aut zaparkowanych w centrum miasta. Warunek jest jeden – trzeba wrzucić do puszki co najmniej 20 złotych.

Z inicjatywą organizacji dzisiejszego wydarzenia wyszła firma Auto SPA Kutno.

Celem Pro Aperte jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, w tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i mutyzmu wybiórczego oraz ich rodzinom.

Dzisiejsza akcja potrwa do godziny 14, lecz jeśli ktoś chciałby zostać Świętym Mikołajem dla podopiecznych Pro Aperte a nie może wybrać się na plac Piłsudskiego to nic straconego. W Internecie ruszyła zbiórka, dzięki której można pomóc nie ruszając się ze swojego domu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)