Reklama

Apel o kolejną wypożyczalnię rowerów. Gdzie miałaby powstać?

Opublikowano:
Autor:

Apel o kolejną wypożyczalnię rowerów. Gdzie miałaby powstać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na początku grudnia radny Robert Feliniak zapytał kutnowskie władze, czy istnieje możliwość stworzenia jeszcze jednej stacji wypożyczania rowerów. Gdzie miałaby powstać i jak do tego pomysłu odnosi się magistrat?

Robert Feliniak pisemnie zapytał, czy w ramach projektu „Rowerowe Łódzkie”, dzięki któremu w naszym mieście działają rowery publiczne, można utworzyć kolejną tego typu wypożyczalnię. Radny chciałby, by pojawiła się ona w okolicach kutnowskiej strefy ekonomicznej.

Zbigniew Burzyński odpowiedział, że istnieje możliwość przyłączenia stacji do systemu wypożyczalni, a jednym z warunków jest uzyskanie zgody od instytucji zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego.

- W związku w powyższym zostało skierowane do Lidera Projektu oraz wykonawcy zapytanie w powyższej sprawie. Jednocześnie informuję, że obecnym etapie realizacji zadania, Miasto Kutno nie przewiduje w budżecie środków na rozbudowę Systemu Wypożyczalni – pisze prezydent, Zbigniew Burzyński.

Radny Robert Feliniak zapowiedział, że będzie informował o postępach w tej sprawie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE