Reklama

Apel o pomoc dla sportowca

Opublikowano:
Autor:

Apel o pomoc dla sportowca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ubiegłą sobotę został rozegrany mecz Ner Poddębice - Włókniarz Zelów w ramach osiemnastej kolejki łódzkiej IV ligi. W 80' minucie tego spotkania groźnej kontuzji doznał Witold Ziober. Zawodnik Neru Poddębice zderzył się z bramkarzem rywali i został zniesiony z boiska.Podczas diagnozy lekarze stwierdzili złamanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy, złamanie panewki stawu biodrowego, złamanie wyrośli kostnej panewki stawu biodrowego prawego.

Powrót do pełnej sprawności byłego zawodnika Górnika Łęczyca będzie bardzo kosztowny, w związku z czym zarząd poddębickiego klubu zwraca się z prośbą do kibiców o wsparcie finansowe dla swojego podopiecznego:

Zarząd klubu LKS Ner Poddębice zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich sympatyków naszego klubu, a także ludzi dobrej woli o finansowe wsparcie zawodnika celem stworzenia piłkarzowi możliwości pokrycia kosztów w długiej i kosztownej walce o powrót do zdrowia i pełnosprawności. Koszty takiego leczenia to kilka tysięcy złotych, których klub nie jest w stanie samodzielnie sfinansować, dlatego też prosimy Państwa o wsparcie nas w staraniach o zdrowie Witka, nie tylko jako utalentowanego piłkarza, ale przede wszystkim młodego człowieka. Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni wobec sytuacji, w jakiej znalazł się piłkarz Neru Poddębice. Osoby zainteresowane pomocą będą mogły dokonywać wpłat na podane poniżej konto z dopiskiem "Dla Witka". Za ewentualną pomoc i zrozumienie z góry serdecznie dziękujemy.

Zarząd LKS Ner Poddębice

Numer konta bankowego, na które można przesyłać pieniądze: 44 1140 2004 0000 3902 7432 9098. Więcej informacji można także uzyskać pod numerem telefonu: 601-726-097 (Wiesław Maciejewski).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE