Reklama

Reklama

Apel prezydenta Kutna: ''Pokażmy, że bieda i cierpienie nie są nam obojętne''

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Apel prezydenta Kutna: ''Pokażmy, że bieda i cierpienie nie są nam obojętne'' - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zbigniew Burzyński wystosował apel w sprawie tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Prezydent Kutna zachęca do zaangażowanie się w akcję. Poniżej pełna treść pisma.

Reklama

Apel do wszystkich ludzi dobrej woli

Jak co roku o tej porze ruszyła już XX edycja Szlachetnej Paczki. Od dziewięciu lat akcja ta na trwałe wpisała się w życie mieszkańców naszego miasta.

Szlachetna Paczka to projekt, który działa w lokalnym środowisku – konkretne osoby pomagają konkretnym nieznajomym osobom, które mieszkają tuż obok nich. Najczęściej to grupy i tak już wykluczone społecznie i najmniej uprzywilejowane: osoby starsze, schorowane i z niepełnosprawnościami, rodziny ledwo wiążące koniec z końcem, wielodzietne. Potrzebujemy – wspólnie – wykrzesać z siebie pokłady empatii i zaangażowania, które pozwolą nam wszystkim szczęśliwie zakończyć ten trudny rok. A szczególnie tym, którym tego szczęścia w tym roku zabrakło, gdyż dotknęła ich pandemia COVID-19.

Pokażmy, że bieda i cierpienie innych nie są nam obojętne. Nigdy nie wiadomo kogo i w jakim momencie dosięgnie nieszczęście.

Z satysfakcją przyjmuję zaproszenie, aby objąć projekt ten honorowym patronatem PREZYDENTA MIASTA KUTNA. Zatem zwracam się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o udział w akcji, czy to jako wolontariusze czy też darczyńcy.

PREZYDENT MIASTA KUTNO
Zbigniew Burzyński

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy