Reklama

Artur Kotliński nowym skarbnikiem miasta

Opublikowano:
Autor:

Artur Kotliński nowym skarbnikiem miasta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po blisko 20 latach pracy na emeryturę odeszła skarbnik miasta, Bożena Śniadała-Pasikowska. Rada Miasta na nowego skarbnika wybrała Artura Kotlińskiego. Prezydent Zbigniew Burzyński, dziękując ustępującej ze stanowiska dotychczasowej skarbnik podkreślał, że wspólnie zawsze udawało się znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

Na ręce byłej skarbnik złożono 21 róż, po jednej od każdego z radnych. Podziękowania za wkład w rozwój edukacji złożyli też dyrektorzy kutnowskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.

- Udało się nam stworzyć bardzo dobry zespół, bez tej współpracy nie udałoby się niczego osiągnąć. Przez te 19 lat nie zaliczyliśmy żadnej wpadki co jest doskonałym dowodem na to, że wspólnie wykonywaliśmy dobrą pracę - mówiła Bożena Śniadała-Pasikowska.

Nowy skarbnik, Artur Kotliński, dotychczas pełnił funkcję naczelnika wydziału finansów i budżetu. Prezydent Burzyński mówił, że Artur Kotliński doskonale zna finanse miasta co sprawia, że jest dobrze przygotowany do pełnienia funkcji skarbnika.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE