Reklama

Atrakcje od kutnowskich harcerzy

Opublikowano:
Autor:

Atrakcje od kutnowskich harcerzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Hufiec ZHP Kutno zaprasza wszystkich mieszkańców na imprezy towarzyszące XXI Finałowi WOŚP, który odbędzie się 13 stycznia w Kutnie.Atrakcje rozpoczną się do przeglądu piosenki "Śpiewaj razem z Misiem". Rozpocznie się on o godzinie 10:00 i potrwa do 12:30. Miejsce pokazów będzie duża scena KDK.

Każda placówka może zaprezentować popisy 3 wykonawców (solistów lub zespołów) w wieku od 3 do 12 lat. Warunkiem uczestnictwa w Przeglądzie jest zaprezentowanie piosenki o tematyce przyjaźni, radości lub wzajemnej pomocy. Czas występu nie powinien przekroczyć 5 min. Zgłoszenia należy złożyć do dnia 12 stycznia, do siedziby Hufca przy ul. Troczewskiego 2a, w każdy poniedziałek i piątek od godz. 16:00 do 17:30 telefonicznie pod numer 600 873 028 lub 602 463 309, mailowo na adres: andrzejkutno32@wp.pl

W międzyczasie rozpocznie się też konkurs plastyczny "Uśmiech babci, uśmiech dziecka".

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorzy zapewniają materiały do wykonywania prac w konkursie. Uczestnicy wykonują prace plastyczne w odniesieniu do podanego tematu - „Mama i ja”. Wyniki konkursu będą podane o godzinie 14:30 w holu KDK. Spośród konkursowych prac plastycznych zostaną wyłonione trzy najlepsze a ich autorzy zostaną nagrodzeni.

Dokładnie w samo południe rozpocznie się ostatnie wydarzenie, które przygotowali harcerze. "Karaoke z misiem", czyli III przegląd karaoke.

Przegląd ma formułę otwartą. Każdy, kto zechce sprawdzić swoje wokalne umiejętności będzie miał taka możliwość w trakcie trwania przeglądu. Zapewniamy zróżnicowany i bogaty repertuar.

Zgłaszać należy się od godziny 11:30 do organizatorów na Małej Scenie KDK.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE