AZS grał z Polonią jak równy z równym

AZS grał z Polonią jak równy z równym - Zdjęcie główne

WydarzeniaW rozpoczętym dziś turnieju o Puchar Lubelskiego Koziołka w Lublinie drużyna AZS WSGK Polfarmex Kutno przegrała po bardzo emocjonującym meczu z Polonią 2011 Warszawa 71:79, w kwartach 18:22, 22:22, 22:18, 9:17.

Drużyna trenera Andrzeja Kowalczyka przez całe spotkanie prowadziła wyrównaną grę ze spadkowiczem z ekstraklasy. Po trzech kwartach wynik meczu wynosił 62:62.

W końcówce spotkania drużyna z Warszawy okazała się jednak bardziej doświadczonym zespołem.

Dla Akademików punkty rzucili: 15 - Grzegorz Małecki, 12 (2x3) - Kacper Kromer, 11 (3x3) - Adam Gołuch, 11 (3x3) - Tomasz Smorawiński, 9 (1x3) - Tomasz Deja, 6 (1x3) - Jakub Kowalski, 5 (1x3) - Paweł Pydych, 2 - Krzysztof Rydlewski.

W sobotę o godz. 19:30 AZS zagra z drużyną gospodarzy, Startem Lublin. Natomiast w niedzielę o godz. 10:15 kutnowski zespół rozegra mecz z drużyną SKK Siedlce.