AZS nie poradził sobie z liderem

AZS nie poradził sobie z liderem - Zdjęcie główne

WydarzeniaNie powiodło się kutnowskim koszykarzom w meczu wyjazdowym z KS Open Basket Pleszew. AZS WSGK Kutno przegrał spotkanie 71:96. Dla Kutna najwięcej rzucił Adam Rajkowski - 15. Pleszew to obecny lider w tabeli grupy B II ligi. AZS WSGK zajmuje czwarte miejsce.

Pierwsza kwarta to zdecydowany atak Pleszewa, który wygrał ją aż 32:19. Raz objętego prowadzenia rywale Kutna już nie oddali. Najbardziej wyrównaną, drugą kwartę Pleszew wygrał 16:13. W trzeciej i czwartej części spotkania kutnowscy zawodnicy również zanotowali przegrane.

W najbliższą sobotę "Akademicy" rozegrają w Kutnie mecz z KKS Siechnice. Drużyna ta znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i jak dotąd nie wygrała żadnego spotkania.

KS Open Basket Pleszew - AZS WSGK Kutno 96:71 (32:19, 16:13, 27:22, 21:17). Punktacja dla Kutna: A. Rajkowski - 15, P. Karólewski - 12, R. Kubala - 11, B. Strzelecki - 10, A. Gołuch - 9, A. Grygiel - 8, Ł. Bąk - 6, T. Szczepaniak - 0, M. Pawlak - 0. Dla Pleszewa najwięcej zdobył Jakub Dryjański - 28.