AZS przegrywa w arcyważnym meczu!

AZS przegrywa w arcyważnym meczu! - Zdjęcie główne

WydarzeniaW XI kolejce lider grupy A II ligi AZS WSGK Polfarmex Kutno przegrał na własnym parkiecie z III drużyną w tabeli PWiK Piaseczno 81:92 w kwartach 25:21, 23:24, 22:21, 11:26.Fotoreportaż Marcina Nadolskiego

Od początku było widać, że nie przypadkowo drużyna z Piaseczna zajmuje wysokie miejsce w ligowej tabeli. W pierwszej kwarcie lekką przewagę miała drużyna z Kutna i wygrała tę część gry 25:21. W II i III kwarcie gra była bardzo wyrównana. W ostatniej kwarcie akademicy ulegli gościom 15 punktami co zadecydowało o końcowej porażce 81:92.

- W grze naszego zespołu było widać skutki zmęczenia po wspaniałym środowym meczu w Pucharze Polski z AZS Koszalin. O pracy dwójki sędziowskiej lepiej nie wspominać bo była po prostu żenująca - mówi Krzysztof Poniszewski, działacz AZS.

Punkty dla Kutna zdobyli: 14 (7 zb.) - Deja Tomasz, 14 (2x3) - Pydych Paweł, 13 - Małecki Grzegorz, 12 (2x3) - Marciniak Michał, 10 - Perka Aleksander, 9 - Kromer Kacper, 5 - Smorawiński Tomasz, 4 - Karólewski Piotr.

W najbliższą niedzielę AZS rozegra mecz wyjazdowy z Trefl II Sopot.