AZS wygrywa na wyjeździe!

AZS wygrywa na wyjeździe! - Zdjęcie główne

WydarzeniaW szóstej kolejce II ligi koszykówki AZS WSGK Polfarmex Kutno wygrał 67:62 z SMS PZKosz Władysławowo. Drużyna trenera Andrzeja Kowalczyka rozegrała bardzo dobry mecz, od początku narzucając swoje warunki gry. Warto wspomnieć, że drużyna SMS PZKosz składa się w większości z zawodników, którzy zdobyli wicewmistrzostwo świata do lat 17 w Kanadzie.

Do przerwy kutnowska drużyna prowadziła 40:27. W drugiej połowie Akademicy dalej kontrolowali przebieg gry i wygrali zasłużenie 67:62, mimo zwycięstwa Władysławowa w ostatniej kwarcie.

SMS PZKosz Władysławowo - AZS WSGK Polfarmex Kutno 62:67 (13:23, 14:17, 16:18, 19:9). Dla Kutna punkty zdobyli: 14 - Kacper Kromer, 14 - Michał Marciniak, 12 - Tomasz Smorawiński, 11 - Tomasz Deja, 8 - Paweł Pydych, 3 - Bartłomiej Strzelecki, 3 - Grzegorz Małecki, 2 - Piotr Karólewski.

Następny mecz drużyna AZS rozegra na wyjeździe w środę, 3 listopada. Będzie to mecz w pierwszej rundzie Pucharu Polski z Księżakiem Łowicz.