Reklama

Reklama

Babcie i dziadkowie z wyjątkowym prezentem. Wystąpił dla nich Robert Janowski [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To był niezwykły wieczór w Kutnowskim Domu Kultury. Z okazji przypadających w tym tygodniu Dnia Babci i Dnia Dziadka do Miasta Róż przyjechał Robert Janowski.

Reklama

Robert Janowski to polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor radiowy. Dziś odwiedził Kutno.

Z tej okazji sala widowiskowa KDK wypełniła się po brzegi. Wydarzenie zorganizowano z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, ale wśród publiczności znaleźli się także młodsi fani artysty.

Spotkanie z Robertem Janowskim prowadził łódzki dziennikarz Leszek Bonar. W  trakcie rozmowy dzisiejszy gość opowiadał o sobie i swoich (nie tylko scenicznych) przeżyciach.

Przykładowo – zapewne mało kto wie, jakim wykształceniem może chwalić się Robert Janowski. Jest ono dalekie od sceny. Mianowicie jeśli z Waszym czworonogiem byłoby coś nie tak, zapewne od pana Roberta usłyszelibyście trafną diagnozę, bowiem jest weterynarzem.

Nie mogło zabraknąć akcentów muzycznych. Artysta chętnie stawał za mikrofonem i zachęcał do wspólnego śpiewania wszystkich przybyłych do KDK.

Robert Janowski znany jest najbardziej z popularnego programu TVP „Jaka to melodia?”, czy programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”, lecz to tylko wierzchołek jego działalności. Jest wielokrotnym laureatem Wiktorów, na swoim koncie ma Złotą Telekamerę, oraz trzy Telekamery.

- Wszystko zaczęło się od „Kompotu” ... pierwszego polskiego rock-musicalu, do którego 22-letni Robert Janowski skomponował muzykę do tekstów Jonasza Kofty, a także wcielił się w postać głównego bohatera – Love. Równolegle Janowski zaprezentował się jako lider zespołów rockowych: Sekcji Z, Oddziału Zamkniętego czy ZOO. Przełomem w karierze Janowskiego była główna rola w kultowym dziś musicalu „Metro”, z którym artysta wystąpił również na Broadwayu. „Metro” zapoczątkowało współpracę z tandemem Józefowicz – Stokłosa, co zaowocowało udziałem w ich produkcjach wystawianych na scenie warszawskiego teatru Buffo – czytamy na stronie internetowej artysty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy