Reklama

Badania profilaktyczne chorób układu krążenia

Opublikowano:
Autor:

Badania profilaktyczne chorób układu krążenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Powiat Kutnowski jest w trakcie realizacji różnych zadań w ramach projektu PL13 „Żyjesz dal siebie i innych – zadbaj o zdrowie”.Na podstawie wcześniej wypełnionych ankiet – wywiadów medycznych (prowadzonych od miesiąca czerwca 2015 r. do miesiąca stycznia 2016 r., Powiat realizuje obecnie zadanie dotyczące bezpłatnych pogłębionych badań kardiologicznych dla mieszkańców powiatu kutnowskiego. Zespół Doradczy zakwalifikował do badań 3500 osób. Badania podzielone są na dwa etapy. Pierwszy obejmuje diagnostykę laboratoryjną (morfologia, lipidogram, elektrolity, glikemia, HBA1c, mocznik, kreatynina, kwas moczowy, TSH) przeprowadzaną w laboratorium „Diagnostyka” w szpitalu kutnowskim, a także w przychodni przy ulicy Wyszyńskiego 14. Dla mieszkańców Żychlina dostępne jest laboratorium w Żychlinie przy ulicy Konwaliowej 2.

W drugim etapie pacjenci konsultowani są przez lekarzy internistów w Centrum Kardiologii Allenort w Kutnie (mieszkańcy Żychlina – w przychodni ALMAMED w Żychlinie, mieszkańcy Krośniewic – w przychodni NZOZ Medical w Krośniewicach), a następnie kierowani na szczegółowe badania kardiologiczne, w skład których wchodzą między innymi: holter EKG, holter ciśnieniowy, próba wysiłkowa, ECHO serca. Badania kończy konsultacja ze specjalistą: kardiologiem, neurologiem lub angiologiem.

Wszystkie badania profilaktyczne są bezpłatne. JEŻELI WYPEŁNIAŁEŚ ANKIETĘ W RAMACH PROJEKTU I CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY ZOSTAŁEŚ ZAKWALIFIKOWANY DO BADAŃ DZWOŃ (24-355-47-36) ALBO PRZYJDŹ DO STAROSTWA POWIATOWEGO W KUTNIE, UL. KOŚCIUSZKI 16, POK. NR 18

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE