Reklama

Badania USG Doppler

Opublikowano:
Autor:

Badania USG Doppler - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU KUTNOWSKIEGO!Trwa realizacja bezpłatnych badań USG Doppler naczyń - tętnic i żył kończyn górnych lub dolnych i tętnic szyjnych. Badania dla 250 mieszkańców powiatu kutnowskiego są adresowane do osób w wieku 19-40 oraz powyżej 70 roku życia. Przeprowadzają je lekarze specjaliści w Przychodni Rehabilitacyjnej DARMED przy ul. Henryka Sienkiewicza 16 (II piętro). Zapisy przyjmowane są w Starostwie Powiatowym w Kutnie (ul. Kościuszki 16, pok. nr 18) przez panią Annę Mazur lub pod numerem telefonu 0-24 355 47 36. Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców powiatu kutnowskiego do udziału w badaniach i kontakt z Biurem Projektu PL13 „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”. UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Projekt „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”, korzysta z dofinansowania w kwocie 3 465 115 PLN pochodzącego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu PL13 Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu.
Celem projektu jest poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu oraz zmniejszanie zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu kutnowskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE